Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomi38

Zastanawiam się co dalej...

Polecane posty

Uważam siebie za atrakcyjnego dojrzałego mężczyznę. Mam 39 lat, rodzinę, kochającą żonę z którą jesteśmy małżeństwem od ponad 10 lat, bardzo dobrze płatną pracę w której się realizuję. Uważam też siebie za dobrego kochana. W łóżku nie ma dla mnie tematów tabu, uwielbiam długie namętne zbliżenia, satysfakcję partnerki stawiam ponad swoją. Ale... Moja małżonka uważa, że jedno zbliżenie w tygodniu powinnob być dla nas wystarczające. Moje potrzeby to 2-3 zbliżenia w tygodniu. Mieliśmy wiele dyskusji na ten temat i według mojej małżonki mam wygórowane i nienaturalne oczekiwania, gdzie kiedyś jakoś nie sprawiało jej to problemów, a wręcz było odwrotnie. Problem ciągnie się od kilku lat i staję się coraz bardziej tym podirytowany. Moje starania nic nie pomagają, a czasami mają wręcz odwrotny efekt. Myślę, że coś we mnie pęka i przyszedł czas abym moje 'nadmierne' pokłady energii zaczął konsumować z inną partnerką. Będę zobowiązany za wszelkie sugestie w powyższym temacie. Kontakt do mnie tomi.all.the.lost.souls gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym skoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgattaX
Nie masz nad czym sie zastanawiac. To jest już ten czas. Napisałam maila do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie toba z checia zajme :) Wypije z Ciebie te soczki ktore masz niespozyte. Check ur mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1212
Ciacho, odpisz, czekam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet  i juz
Hmmm skad ja znam ten problem? Mam to samo....że za czesto chce, jakoś odechciewa mi sie żebrania o seks. To jest upokarzające. Chyba czas na poznanie jakiejs przyjaciółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mozesz mi zaoferowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana Toba. Napisz do mnie na katee1986@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efkaaaa
Podaj link do swojej fotki. To pomoże hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie odpisujesz na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×