Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adrianno89

Prezent dla dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
Cześć. Ja swojej ostatnio kupiłem po prostu torebkę Myślałem, że nie trafie do niej z tym prezentem (przyznaje, że kupowałem na ostatnią chwilę) poza tym mojej to trudno dogodzić, wszystko ma... a jak coś chce to dostaje na bieżąco. No ale była zadowolona Kupiłem tutaj https://malykuferek.pl/ Swoją drogą, niby sklep dla kobiet, ale dla facetów też widziałem fajne rzeczy. Chyba muszę swojej zasugerować, że chciałbym z tego sklepu portfel, albo tą taką fajną teczkę na laptopa, no bo jak nie to znowu dostanę jakiś dziwny ciuch... (ostatnio były to męskie stringi... nawet nie wiedziałem, że coś takiego istnieje) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłem swojej dziewczynie spodnie jeansowe w typie Anya slim oraz kolorową apaszkę jako dodatek. Złapałem to wszystko na domodi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojcze_marynarza

w tym roku stwierdzilem ze ide na laaaaaazzzztwiiiiznee ;D a dlaczego? a dlaczego ze moja dzieewczyna ciagle jest niezadowolomna z prezentow ktore jej kupuje, wiec z tym roku kupie jej voucher...za 3600...do wykorzystanis w renomowanej klinice medycyny estetycznej w Warszawie.z e widzialem ze ma problemy z cera to na pewno jakies zabiegi sobie wybierze w tej kwocie ;-) TYLE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×