Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szampon dla dzieci

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny jakim szamponem myjecie włosy dzieciom? Do tej pory używałyśmy bambini ale córce wyskoczyło coś ala łupież, włosy zle sie rozczesują. Nie wiem już co mam kupić. Bambino też używała ale był jeszcze gorszy. Poleccie co kupić bo już wymiękam. Córka ma 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babydream-ma tak delikatny skład, ze skora napewno nie zareaguje alergicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babydream dużo o nim słyszałam chyba tego spróbujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tylko kosmetyków z tej serii i dla maleństwa i dla starszego dziecka. Oprócz świetnego składu ma też super cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Johnson baby żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
garnier dla dzieci rewelacja bardzo wydajny ladnie pachnie i jest nie drogi starcza na dlugo fajnie się włosy rozczesuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie Hipp - płyn i szampon 2w1. Po wszystkich innych fatalnie rozczesują się włosy i są ew problemy z łupieżem. Prówbowałam Timotei i Garniera dla dzieci, próbowałam dżonsona i niveę, próbowałam tych lidlowskich i rossmanowskich + Dino. Tylko po Hippie jest ok. Ale pewnie to sprawa indywidualna ;) Inna sprawa że moja córka ma loki i dosyć upiorne włosy do ogarnięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamuska, żałosna jesteś z tą reklamą! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIgora

Mój synek jak na razie używa Elodermu dla najmłodszych dzieci.Ten nam się dobrze sprawdził i dziecko nie m po nim podrażnionej skóry i się nie drapie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agra

Dla maluszków jest fajnym rozwiązaniem, włosy są po nim milutkie i co najważniejsze skóra nie swędzi. Też z niego korzystam i to już pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce

Myślę, że to zasługa jego składników bo i moje włosy po jego użyciu ładniej wyglądają i nie swędzi mnie skóra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIgora

To prawda, patrząc na pogodę lepiej używać sprawdzonych kosmetyków. Szczególnie jeśli w domu masz alergika, ze skłonnością do atopowej skóry. Moje zakupy nigdy nie są przypadkowe i dokładnie wiem, czego potrzebuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość MamaIgora napisał:

To prawda, patrząc na pogodę lepiej używać sprawdzonych kosmetyków. Szczególnie jeśli w domu masz alergika, ze skłonnością do atopowej skóry. Moje zakupy nigdy nie są przypadkowe i dokładnie wiem, czego potrzebuję. 

Moje też nie są przypadkowe. Czytam składy, dzięki czemu nie kupuję byle czego, ani też nie przepłacam za niby to "cuda", kiedy to samo albo lepsze mogę kupić dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×