Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę o podpowiedz. Kaszel

Polecane posty

Gość gość

czy mogę podać dziecku flegamine ( wiem że max do 17 ) a na noc żeby dziecko przespało nocke coś przeciwkaszlowego np. Drosterux. Czy można w ciagu jednego dnia podac syropy na kaszel suchy i mokry ..? Córeczke katar spływa po tylnej stronie gardła i to ja zaflegmia. Ma powiekszony trzeci migdał. Ma dwa latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup odciągacz do kataru "KATAREK '' podłączysz do odkurzacza i wszystko wyciągnie . Dziecko w ogóle kaszle czy tylko ten katar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaszle mokro od kataru ktory spływa po gardle. Odciagacz mam ale corka już sama umie smarkac. Niestety trzeci migdał blokuje jego schodzenie przez nos. Bylismy na endoskopowym badaniu migdałka . Zapomniałam tylko zapytac o ten syrop na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1122
możesz podać albo Dexa Pico jest na kaszel od spływającego kataru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma mokry kaszel to lepiej zrobić inhalację a nie hamować kaszel płuca muszą się oczyścić a jak suchy to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leki przeciwkaszlowe podaje się tylko jeśli dziecko ma suchy, taki duszący kaszel, jakby się krztusiło od tego kaszlu lub jakby był to mocny kaszel nie do opanowania. Czyli nie w Twoim przypadku. Proponuję na noc użyć czegoś w sprayu jak Tantum Verde, albo Hasco Sept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala267
Średnio pomaga na kaszel, lepiej Mucosolvan, szczególnie dla dziecka. Dużo lepszy, mojej córce zawsze pomaga :) http://www.mucosolvan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttt

Nie wiem jak często korzystać z inhalatorów, ale wydaje mi się, że sprzęty od Sanity zarówno te uniwersalne jak i inhalator dla dziecka będą dobrą opcją i warto na nie zwrócić uwagę, bo wydajnie działają, ceny są dobre, urządzenia się nie psują. Inhalacja będzie działać pozytywnie na drogi oddechowe, łatwiej będzie przetrwać przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 9.09.2019 o 14:47, Gość tttt napisał:

Nie wiem jak często korzystać z inhalatorów, ale wydaje mi się, że sprzęty od Sanity zarówno te uniwersalne jak i inhalator dla dziecka będą dobrą opcją i warto na nie zwrócić uwagę, bo wydajnie działają, ceny są dobre, urządzenia się nie psują. Inhalacja będzie działać pozytywnie na drogi oddechowe, łatwiej będzie przetrwać przeziębienie.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga


Ostatnio szukałam jakiegoś inhalatora dla dziecka i muszę powiedzieć, że w sieci jest masa różnych propozycji, jednak właściwie przez to trudno coś sensownego dla siebie wybrać jeśli człowiek się na tym nie zna. Więc ostatecznie skorzystałam z pomocy w sklepie medycznym w moim mieście i tma kupiłam jakiś model od Sanity, typowo robiony dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×