Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy stac nas na egzotyczne wakacje w zimie??

Polecane posty

Gość gość

Pokółociłam sie z męzem - chciałabym choć raz w życiu pojechac na egzotyczne wakacje. Oboje zarabiamy dobrze, mamy regularne wypłaty i spore oszczędności. On nie chce bo to by kosztowało z 15 tysięcy. Ktoś z was był na wczasach np. w ciepłych krajach w zimie i jakie ma dochody i wydatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 15 tys, to gdzie chcesz jechac na Malediwy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szeszele/karaiby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za 12 tys. byłam w Kenii z partnerem (all in, hotel 5 *), za tydzień/2 osoby. Tyle samo byłoby pewnie na Karaibach, bez wydatków na miejscu, chyba że weźmiecie jakiś "gorszy" hotel, a nie 5 *. Seszele - są droższe, ceny (piszę cały czas o hotelach 5* i opcji all in, bo jak już jedziemy, to po to, by żyć luksusowo :P) zaczynają się od 8 tys/ tydzień/ osoba (hotel plus przelot)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. ja zarabiam 4,8 do ręki (ksiegowość, w-wa), partner ma swoją firmę, mniej niż 20 tys. (po odliczeniu kosztów) nigdy nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka marzycielka
oo...o kenii zapomniałam. A Tanzania (Zanzibar) jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zanzibarze nie bylismy, ale słyszałam, że jest ok, mniej turystów niż w Kenii, chociaż uwierz mi, w Kenii tam gdzie byłam hotel + otaczający go park miał powierzchnię kilku hektarów, więc nie odczuwaliśmy tłoku...a plaże puste (bo opanowane przez beach boysów, którzy usiłują wcisnąć Ci pamiątki, namówić na rejs, itp. Jeśli będziesz w Kenii w okolicach Diani Beach, to nie kupuj wycieczki do parków narodowych z biura podróży, tylko skontaktuj się z miejscowym - nazywa się Kennedy (znajdziesz go w necie) - organizuje świetne wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam hotel Kole Kole w Kenii :) (Diani Beach, sprawdź sobie w google)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka marzycielka
dzięki za wskazówki :) Jesli uda mi się namówić męża na takie wakacje to rozwazymy i kenię. A jak zniesc taki długi lot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka marzycielka
ten kole kole ma swietne opinie na tripadvisor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kole Kole będę polecać zawsze. Bez żadnych uwag. Trzeba jedynie zamykać balkon, bo wszędobylskie małpki kradną jedzenie i picie :D. Tak samo trzeba uważać na basenie, żeby drinków nie zostawiać ;) Co do lotu, to bywają dłuższe ;). My akurat wracaliśmy przez noc, więc przespaliśmy większość, a jak lecieliśmy "tam", to zaopatrzyłam się w czasopisma i nie było tak źle. I jeszcze jedna uwaga, od jakiegoś czasu Kole Kole (5*) nie jest oddzielnym hotelem, tylko jest połączony w jedno z Baobabem (4*) i Maridadi (4*). Trzeba pilnować przy rezerwacji, żeby wylądować właśnie w Kole Kole (najlepsze, największe i najbardziej luksusowe pokoje za niewiele więcej kasy), do restauracji możesz chodzić której chcesz, na basen też (najwięcej jednak "dzieje się" przy Kole) Na pewno tam wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd macie kase na takie wyjazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotele moge poogladac w katalogu. Najwieksza glupota kupic wycieczke do ***** hotelu. Widzisz tylko hotel i nic wiecej. Luksus mam w domu a urlop chce cos innego. Bylam w okolo 40 panstw w niektorych wiele razy. Najlepszy hotel to rodzinny bo wtenczas dbaja o klijenta. Jakie panstwo zaczelabym od Spanien, Italien Grekland.......to nie urlop jeden tydzien obowiazkowo dwa tygodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie nawet stac byc 3 albo 4 miesiace bys w Cyprus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na oferty z Niemiec lub Anglii o wiele tansze my bylismy w tym roku na Jamajce pocz kwietnia za 11nocy 5* all zaplacilismy 2200£ w zeszym roku w tym samym okresie bylismy w Meksyku tez 11nocy5*all za 1800£ dochodzi jeszcze bilet z Pl w naszym wypadku do Londynu ale i tak sie oplaca a jesli chcesz miec niezapomniane wakacje to polecam Meksyk planujemy wrocic pod koniec roku wiadomo ze naiejscu jeszcze kasy pojdzie ale i tak bedziecie do przodu niz lecac z Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na oferty z Niemiec lub Anglii o wiele tansze my bylismy w tym roku na Jamajce pocz kwietnia za 11nocy 5* all zaplacilismy 2200£ w zeszym roku w tym samym okresie bylismy w Meksyku tez 11nocy5*all za 1800£ dochodzi jeszcze bilet z Pl w naszym wypadku do Londynu ale i tak sie oplaca a jesli chcesz miec niezapomniane wakacje to polecam Meksyk planujemy wrocic pod koniec roku wiadomo ze naiejscu jeszcze kasy pojdzie ale i tak bedziecie do przodu niz lecac z Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 tys i malediwy? Pojęcia nie masz... ost.widzial na Itace promo 11 dni zanzibar 5tys za os to bardzo tanio wg mnie... ja za grecje rok temu dałam ponad 12tys 2+1 za 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja , od Kole Kole. Do SHB Wtedy byliśmy tylko tydzień, bo zmienialam pracę i więcej urlopu nie mogłam dostac. A tak, to zawsze 2 tyg i zawsze 5*. I skoro mnie stać, to tak wolę. Luksus tez mam w domu, bo tez mnie na to stać :o. Nie oceniaj innych swoją miarą, zwłaszcza, że nic o mnie nie wiesz. A Cypr to żadna rewelacja ... A zresztą, dla Ciebie mogę i być głupia, bo wolę luksusowy hotel od jakiegoś szalasu. Wiesz, każdy ma swój gust i wolny wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jakbym Ci napisała, gdzie juz byłam, to chyba byś mi nie uwierzyła. Myślisz, ze tylko Ty możesz podróżować po całym świecie? :D Uwielbiam takie osóbki, które myślą, że są wyjątkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Nie chciałam być wcześniej złośliwa, ale skoro piszesz na polskim forum, to zainwestuj w słownik i naukę języka (zamiast kolejnego wyjazdu) :P Do SHB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy bylem to zarabialem jakies 5 tys. na miesiac to bylo dawno. wycieczka kosztowala 7 tys.wypelnialo sie przy wjezdzie do tego kraju takie karty podkladowe i w sumie bylem tam jako jeden z niewielu ktory zadeklarowal dochody roczne ponizej 20 tys. dolarow. bylo warto jechac. jak ktos zarabia 4 tys. na osobe to stac go przynajmniej raz do roku na ezgotyczna wycieczke jesli go ni stac to jest zwyczjnie rozrzutny albo sknera. p.s. zanzibar mozna kupic w okreslonych porach roku ponizej 4 tys a kenie z gniciem w hotelu ponizej 3 tys. z safarii i objazdem za 4.5. nie pisze o porze deszczowej. to nie sztuka leciec do grecji za 2 czy 3 tys, sztuka leciec za 800zl bo uwierzcie ze sie da i to do tego samego hotelu co za 3 tys. a na malediwy to resortu to 15 tys bedzie zbyt malo. za tyle mozna leciec do kiepskiego hotelu np. na maafushi z widokiem na wiezienie w ktorym nie ma alkoholu, a za dodatkowo oplata zawioza cie na dobe do resortu abyscie sobi zrobili zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roznie to bywa my zarabiamy ok 10tys a na wakacje nie jezdzimy, odkladamy na dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiecie...niektórzy ludzie CELOWO kupują wycieczki z droższym hotelem, nie dlatego, że nie znaleźli tańszego, tylko dlatego ,że tak chcieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze pisze z bledami i wcale nie uwazam ze ktos jest zlosliwy jezli widzi blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tach chcecie i płaczecie czy wystarczy. Logika się kłania. Chcecie drozszy i tysiąc postów , czy wystarczy. Ot głupie baby z logiką Konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jeździłem na stacjonarne wakacje. Pierwszą wyprawę zaliczyłem z 4challenge. Mimo, że jeżdżę też z innymi organizatorami to do 4challenge wracam cyklicznie, szczególnie wtedy gdy nabiorę ochoty na zdobycie jakiegoś górskiego szczytu ;). Mogę śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonda2
teraz egzotyczne wakacje to już nie jest jakiś wielki problem, jest sporo promocji i mozna spędzić urlop marzeń nie wydając aż tak dużo. tylko fakt, ze tak daleko nie poleciałabym z nieznanym biurem. Tej zimy lecimy do Zanzibaru z Itaką i wychodzi nas to całkiem spoko. Cena byłą prawie -40%, a zaliczki wpłącaliśmy tylko 30% więc się też rozłożyło fajnie. Koniecznie sie kiedyś wybierzcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsze dochody od waszych ale byliśmy np w lutym na Boracay, Polecam, jest prześlicznie ale długa podróż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×