Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy stac nas na egzotyczne wakacje w zimie??

Polecane posty

Gość gość
Jak ktoś nie zamierza wychylić nosa z hotelu, to co mu za różnica czy wakacje spędza na Karaibach czy Kanarach? :P Żeby zakosztować innego kraju i kultury - szczególnie jeśli się jedzie daleko - najlepiej zorganizować sobie wyjazd samemu, bez biura. Takich wrażeń nie dostanie się w 5* AL za żadne pieniądze. Do tego jest to znacznie tańsze - 3 tygodniowy objazd Tajlandii (i zaliczenie Angkor Wat w sąsiedniej Kambodży) kosztowało mnie niecałe 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz gościu z , a ja 5 tysięcy to płacę za jeden weekend w dobrym SPA. Nie chodzi o to, żeby było tanio, chodzi o to, żeby cię było stać. A do Tajlandii nie pojadę i nikomu nie polecam. Starzy Niemcy, młodociane prostytutki, niektóre z pięknymi piersiami i siusiakiem. Najbrzydszy kraj, jaki kiedykolwiek widziałam. Seszele też nie dla mnie, wolę piknik z widokiem na Kilimandżaro. Uważaj, żeby nie jechać w porze deszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w ogóle co do tych egzotycznych wakacji to przecież teraz zimą, na last minute to nie są takie wielkie pieniądze, wiadomo nie jest to Bułgaria ale my byliśmy na Dominikanie z Itaki https://www.itaka.pl/last-minute/dominikana/ i te ceny w stosunku do pierwotnych spadają do ponad 40% więc można się zamknąć w sensownej kwocie i to na all inclusive, w 5-gwiazdkowym hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem cebulakiem i w tym roku ponownie polecę żeby poopalać się na golasa na wydmach koło Maspalomas. Nie dla mnie Kenie, Meksyki, Dominikany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś byłam tam w tym roku w maju:) ale dalekie wakacje też mi się marzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bez przesady, zimą do Egiptu można lecieć nawet za 1000 zł z hakiem, więc czy nas stać? ;-) Jednak wydaje mi się, że wtedy właśnie warto zaliczać naprawdę egzotyczne kierunki wakacyjne, jeden z moich pomysłów - https://logostour.pl/kraje/mauritius I właśnie takie połączenie Seszelki z Mauritiusem jest chyba dla większości jednym z wymarzonych kierunków. Oczywiście można wymyślić inne połączenia - Kenia z Tanzanią to też klimat, ale już pod typowe wrażenia, nie relaks i plażowanie. Ale każde takie miejsce ma swój urok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wam polecam wybrać się do Tajlandii lub Indonezji tam jest bardzo egzotycznie. Biuro CT Poland ma świetną wycieczkę właśnie do Indonezji z wypoczynkiem na Bali także można połączyć przyjemne z pożytecznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie na https://bookingdeal.pl, całkiem fajne zniżki tutaj mają. Coś fajnego można trafić, hotele nad morzem, promocje i rabaty, kody zniżkowe na booking itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żeby zakosztować innego kraju i kultury - szczególnie jeśli się jedzie daleko - najlepiej zorganizować sobie wyjazd samemu, bez biura. Takich wrażeń nie dostanie się w 5* AL za żadne pieniądze. " & A jaki jest problem w tym, że jadę na "wakacje" w hotelu 5* i robię sobie z niego wypady i zwiedzam? Niekoniecznie stopem i z plecakiem, ale w bardziej luksusowych warunkach. Nie wszyscy przepadają za "pieszą" turystyką i wolną amerykanką. Ja akurat lubię taką opcję, że lecę z biurem (jest dużo taniej niż rejsowym lotem), biorę hotel 5* All in, ale lokalne wycieczki organizujemy sobie sami z tubylcami. Nie ma przecież nakazu, że muszę każdą noc spędzić w tym wykupionym już hotelu (stać mnie, żeby zapłacić za inny hotel, w razie gdy "lokalna wycieczka" się przedłuży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dionizja

Zależy gdzie nam się marzy podróżowac. Ale podstawa to po prostu szukanie interesujących promocji. Warto w ogóle brać pod uwagę tylko te naprawdę porządne biura podróży, np. Itaka, wtedy na pewno się nie zawiedziemy, a jak upolujemy okazję to polecimy za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradise

https://my-moments-in-paradise.blogspot.com

zapraszam na bloga o podróżowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simma

można upolować last minute, albo first minute. ja tak wlasnie miałam z Coral travel i bardzo mi takie wyjazdy odpowiadają bo jest spokojnie i komfortowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie stać. Co najwyżej w okresie jesienno-zimowym wylatujemy na Kanary albo Madere. Z zazdrością obserwuje znajomych, którzy zime spędzają w Dubaju, Tajlandii albo na Dominikanie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 25.06.2015 o 01:08, Gość gość napisał:

15 tys i malediwy? Pojęcia nie masz... ost.widzial na Itace promo 11 dni zanzibar 5tys za os to bardzo tanio wg mnie... ja za grecje rok temu dałam ponad 12tys 2+1 za 2 tygodnie

To gdzie ty w tej grecji bylas? Oia na santorini? Grecja bardzo tania jest. My wille wynajmjemy za 8tys ale to cala rodzina czyli 6 osob doroslych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×