Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze sposoby na orgazm? Jak dochodzicie najłatwiej?

Polecane posty

Gość gość

W jaki sposób najłatwiej dochodzicie, a jakie macie możliwe drogi do szczytowania? Pytam, bo jestem zdesperowana, od wielu lat uprawiam seks, a orgazm jest nieosiągalny. Ostatnio użyłam wibratora i odkryłam, że potrafię miec orgazm, ale jest to niewykonalne 'ręcznie' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma miała orgazm tylko na jeźdźca. druga znajoma tylko łechtaczkowy albo po kilku godzinach pieprzenia na wszystkie możliwe sposoby. a trzecia praktycznie od razu i w każdej możliwej formie. pierwsza była najbardziej doświadczona, druga najbardziej otwarta a trzecia najbardziej skryta. ;) każda czytelniczka glamour powie ci, że może to zależeć od partnera, psychiki, dnia, otoczenia, pozycji, formy seksu itp. ja dochodzę w sekundę albo godzinę, najłatwiej przy lodzie, najmniej łatwo analnie ale to zależy od chęci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam na jeźdźca miała prawie każda i od minety każda inne pozycje fuks najczęsciej od tyłu o d przodu jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak śpię rano się budzę i mam mokre majteczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godosz jak po młotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dochodzisz przy robieniu loda? jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przed kompen waląc pingwina. minety nie robiłem bo nie wiem jak znaleść to do lizania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź starego lizaka z pod szafy to będziesz miał coś do lizania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc liczyłam na podpowiedzi kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jezca,na krzesle przodem do siebie lub w pozycji ginekologicznej podkurczone nogi z reszta mnie maz widzi przy badaniu na fotelu ginekologicznym.W tych pzycjach wchodzi najglebiej i szybko sie dochodzi.No i przy minetce tre mezusiowi cipka po jezyku i mocno tryskam,robie w tym czasie jemu lodzika.Tylko higiena miejsc intymnych to podstawa dobrego oralu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu to znowu ty wariatko od męża przy badaniu ginekologicznym? wywlekasz to w każdym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×