Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska się kończy

Polecane posty

Gość gość

Ludzie czy to jest normalny kraj?? moja historia jest długa.. skonczylam studia 3 lata temu wiec mam 27 lat.podczas studiow pracowalam wyjezdzalam za granice zeby skonczyc i utrzymac sie na studiach to anglia to niemcy prace w sklepach w krakowie restaurajcach udalo sie skonczylam s tudia ale jestem nauczycielem tak moja wina jestem humanista historykiem, wiec wyjechalam do holandi do pracy po mies wrocilam bo akurat ta praca nie wypalila i dostalam staz 6 miesieczny w zusie takhehe po histori, a potem bezrobocie ponad pol roku potem opiekowalam sie kuzynem potem bylma w szwecji na zbiorach a ostanito 3 miechy w nimczech i co z******te mam zycie nie? wiecznie na walizkach, zamieszkalam obecnie w rzeszowie polska c i tak to jest prawda od 3 mies nie moge znalesc nic normlanego prowizje ..no ale to co teraz mam pobilo wszystko,dostalam prace niby w salonie p. i co dostalam umowe skzoleniowa i co sie okazuje? ze no chyba mi nie zaplaca za nia czyli jezdzenie mpokiem nauka a juz 2 tyg sie szkole i konca nie widac i tak do konca lipca .stres nie zaplacaa jak nie podpisza umowy o prace a dalej se bezczelnie rekrutuja innych pracownikow ludzie trzymajcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra czyli? ironia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd pani mgr
TY jesteś humanistką po studiach i piszesz "znaleSc, se"??????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo pisane w nerwach dodatkowo chyba sie troche czepiasz co z tego ze mgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu widzę mnóstwo byków, ty jesteś jakaś upośledzona, ty w ogóle nie powinnaś skończyć historii (przez dwa i na końcu). Ten temat to najlepszy przykład na to jakie debile kończą teraz studia... I TY baranico jesteś HUMANISTKĄ???? szok :O Ja nawet jak się spieszę i piszę z telefonu to takich byków nie robię, więc się nie tłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nawet ty takich bykow nie robisz no popatez a skonczyle pewnei zawodowke i biedactfo chce sie dowartosciowac, bo nie mam ochpty na kafeteri pisac poprawnie bo to praca naukowa no podciagnij sobie ego no nie ma problemu poobrazaj wylej szare goryczy z tym ze wiesz skonczylam najlepsza uczelnie w polsce patrz UJ, i gdybys studiowal to bys wiedzial ze to co piszesz nie ma nic do rzeczy ,wielu wyksztalconych osob ma dysleksje, a to ze piszesz porpawnie nawet spieszac sie piszac na telefonie to wow mega sukces, gratuluje naprawde skad taka gorycz ja pisze bo mnie ten system wkurza ale ty dlaczego piszesz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk5656
nie macie się czego czepiać? ciekawe czy wy tak zawsze idealnie piszecie, normalnie mistrzami ortografii pewnie jesteście. Dziewczyna pisze o poważnych problemach i o tym co się dzieję w Pol, że pracodawcy kombinują na maksa, żeby oszukiwać pracowników a wy się czepiacie pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nawet ty takich bykow nie robisz no popatez a skonczyle pewnei zawodowke i biedactfo chce sie dowartosciowac, bo nie mam ochpty na kafeteri pisac poprawnie bo to praca naukowa no podciagnij sobie ego no nie ma problemu poobrazaj wylej szare goryczy z tym ze wiesz skonczylam najlepsza uczelnie w polsce patrz UJ, i gdybys studiowal to bys wiedzial ze to co piszesz nie ma nic do rzeczy ,wielu wyksztalconych osob ma dysleksje, a to ze piszesz porpawnie nawet spieszac sie piszac na telefonie to wow mega sukces, gratuluje naprawde skad taka gorycz ja pisze bo mnie ten system wkurza ale ty dlaczego piszesz nie wiem. xxx hahaha takie niedorozwoje kończą teraz UJ :O nie wiadomo czy śmiać się czy płakać... No cóż, masz rację Autorko, POLSKA SIE KONCZY skoro takie nieuki kończą UJ.... Założyłaś ten temat jełopie i sama nim udowodniłaś, że Polska się kończy, skoro taki imbecyl jak ty skończył studia... Ironia losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×