Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Doly i zakopane doly !

Polecane posty

Gość gość

Wszyscy mniewamy doly wieksze, mniejsze, ale ja mam doslownie czarna dziure od kiedy poszedlem do gimnazjum i zobaczylem jak wygladam oraz co ze soba reprezentuje. A potem bylo tylko gorzej... przestalem zyc bo po co ? Motywacji do nauki tez nie mam i nie mialem (poza wyjatkiem kiedy mi sie dziewczyna spodobala, ale o tym pozniej) , mam 2 jedynki na koniec roku... to moja frekfencja i nieobecnosci spowodowaly , ze mam zachowanie naganne, a nie jestem glupi ( przynajmniej nie na tyle zeby 1 miec) . Ale malo tego , od pewnego czasu mimi tego, ze mam dola, to zakopalem sie w nim i czuje, ze ciezko bedzie mi sie wykopac na powierzchnie . ostatnio bylem u psychologa i przez moje podejscie do zycia mam wizyty u psychologa. Wracajac do tej dziewczyny to mialem taki mpment w zyciu, ze myslalem , ze w koncu odbilem sie od dna i wszystko sie zmieni, dziewczyna podoba mi sie od ponad roku mimo tego jak umie zranic... Nie wiedzac o tym , juz na samym poczatku powiedziala, ze nie jestem w jej typie ( i ma racje, bo ona to taka no jak prawie kazdy gimbus, ale ja nie chce taki byc...) . Dodam na dokladke jeszcze tylko, ze reram i niezbyt wyraznie mowie przez co ciezko mi jest w zyciu a co dopiero z dziewczynami. Do hejterow- tak jestem zasranym gimbusem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×