Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kira10213

Która dziewczyna chce kupować taniej kosmetyki i na tym zarabiać?

Polecane posty

Gość kira10213

Niedawno dołączyłam do Oriflame i zakładam swoją grupę, dlatego potrzebuję dziewczyn, które do mnie dołączą. Jeżeli chcecie mieć taniej kosmetyki to napiszcie, wtedy dołączycie do mojej grupy. A jeżeli chcecie przy tym dorobić to możecie kupione taniej kosmetyki, sprzedawać po cenach z katalogu. Możecie zamawiać kosmetyki dla całej rodziny, dla siebie, dla znajomych, sąsiadów. Będziecie mogły same wybrać czy chcecie tylko kupować taniej czy będziecie chciały zarabiać, jeżeli tak to w jaki sposób, bo są 3 sposoby. Po za tym można zdobywać liczne nagrody o różnych wartościach. Wszystko wam wytłumaczę. Od razu mówię nie chodzi o bycie konsultantką, która będzie chodziła z domu do domu i robiła pokazy. Same wybieracie ile pracujecie, a jest to kilka godzin w tygodniu. Nikt wam nic nie narzuca, jeżeli już nie chcecie się tym zajmować to po prostu przestajecie zamawiać, tylko wtedy prosiłabym, żebyście mi to napisały, bo chciałabym wiedzieć i tyle. Jeżeli jesteście zainteresowane to napiszcie tutaj albo zaproście mnie do znajomych na zapytaj i popiszemy w prywatnych wiadom. Prosiłabym tylko Żebyście mi napisały ile macie lat ( ja mam prawie 16 ) i jakbyście mogły to napiszcie w jakim woj. mieszkacie, ale to tylko jak byście chciały. Ja w piątek powiem mojej, koleżance która pomaga mi stworzyć grupę, że mam chętnych, a wtedy się z wami umówimy na krótką rozmowę na Skype. Zainteresowane? Jeśli tak to piszcie. A jeśli nie jesteście do końca pewne to zadajcie mi pytania. Jeśli będę znała odpowiedź to postaram się rozwiać wasze wątpliwości i wtedy będziecie wiedziały czy chcecie się tym zająć. Jeżeli nie jesteście zainteresowane a znacie kogoś kto by chciał to też piszcie. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×