Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żakiet i dodatki do żółtej sukienki

Polecane posty

Gość gość

Dostałam w prezencie letnią żółtą sukienkę. Chciałabym ją założyć na obiad rodzinny, ale nie wiem, jakie dobrać dodatki (wygląda na to, że nie będzie upału). Mam tylko czarne albo czerwone sweterki i żakiety :/ Powinnam coś dokupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepszy byłby bialy żakiet, ale czarny też może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki! Rozejrzę się za białym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szary ładnie by wyglądał, albo kobaltowy niebieski, chociaż to zależy też od odcienia żółtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem czarny żakiet,dodatki,buty ;) a nosisz szpilki? czy na niskim? bo... Muszę odsprzedać buty 2razy założone,ale..na szpilce/czarne sandały z modnymi złoceniami nr.40 firmy COCOPERLA,bardzo ładnie się prezentują i w Twojej sytuacji,te złocenia byłyby w parze z kolorem sukienki ;) foto i szczegóły na emaila,oczywiście cena niższa niż zakupione,w oryginalnym opakowaniu+zapasowe fleki A może ktoś inny będzie chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za ofertę sandałków, ale jestem drobniutka i to nie mój rozmiar. Z tego powodu nie noszę też szpilek - wyglądam jak uczennica, która podkradła buty mamie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię połączenie żółtego z jasną szarością. Jest mniej oczywiste niż biel czy czerń. Jeśli jednak nie zamierzasz robić zakupów to czarne dodatki będą ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaaaaaaa
Jeżeli nie chcesz inwestować wybierz czarny żakiet, jeżeli chcesz i zależy Ci na zachowaniu eleganckiego stylu tutaj masz dużo ciekawych fasonów - http://www.kodymody.com/pl/zakiety Ja lubię mniej formalne połączenia np. sukienka z jeansową kurtką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś miała więcej czasu to mogłabyś sobie coś uszyc ciekawego, kupić materiał (http://www.luxpol-bis.pl/) i uszyć marynarkę jakąś dobrze dopasowaną. Do żółtego pasuje szary, czarny, zielony. W tych kolorach bym szukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz koniecznie w sklepie Bialcon http://bialcon.pl Tam żakiety sa świetnie odszyte no i zawsze trendi taki zakiet ci starczy na bardzo długo i wykorzystasz go do wielu kreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze np szary zakiecik bylby bardzo praktyczny bo do wszystkiego praktycznie ubierzesz. Ja sobie kupilam na SibySi prze internet i strasznie fajnie. Chyba 100 zł wydałam a już mam go dłuższy czas. Zajrzyj tam koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×