Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trójkąt z kobietą a zazdrość

Polecane posty

Gość gość

Uwielbiam kobiety, miałam tylko dwa razy przyjemność posmakować cipki ale bardzo mnie kręcą, wspomniałam o tym mojemu facetowi i narobiłam mu nadziei, ze zgodzę się na trójkąt ale bardzo go kocham i jestem o niego zazdrosna, boję się więc że w trakcie igraszek byłabym zazdrosna o to, że mój facet robi coś z inna kobietą, rozmawialiśmy o tym i on mi mówi że przecież to potrzeba seksualna i nie ma nic wspólnego z miłością i będziemy robić to razem.. wiem że tego pragnę..posmakować innej kobiety, niekoniecznie zrobić to z moim facetem i inną kobietą ale bez niego to byłaby zdrada, czy ktoś był w podobnej sytuacji i przemógł się ? jakie mogą być tego konsekwencje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deluca
Moja droga nie miej takiego dylematu.Ciężko jest znaleźć dziewczynę do trójkąta, graniczy to z cudem, tzn.jeśli nie chcesz wpuścić do wyra jakiejś patologii ;-) szukamy już ponad rok, jesteśmy atrakcyjni, dobrze sytuowani....i nic echo. Odzywają się albo prostytutki albo patologiczne małolaty. Jest to moje wielkie marzenie kochać się w trójkącie, mnie właśnie kręci fakt, że mój mąż mógłby kochać się z inną na moich oczach, mnie mega kręcą kobiety... Rozmarzylam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może już znalazłyście siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego problemu znalezc pare do wymiany partnerow w rownym wieku.My przy seksie z wymiana partnerow mamy rozne konfiguracje.Maz od tylu kocha sie z kochanka ona mnie robi minetke.Potem kochanek mnie kocha ja jej robie minetke.Czesto namietnie sie calujemy z nia gdy ja lub ona przezywa mocny seks w oba otworki.Jest tak ze nawet lekko przygryza mi jezyk z podniecenia gdy szczytuje przy tym seksie.Tak samo maz gdy kochanek sie spusci we mnie robi minetke.Tak samo lize gdy maz tamtej w nia wleje sperme to kochanke piesci,robiac minetke potem w nia wchodzi gdy zaczyna kolejny raz szalec z rozkoszy.Podczas seksu maja panowie wolna reke do sposobu seksu,chyba,ze nadstawi sie kochanka z rozszezonymi nogami jak u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salomea_111
Maz kiedy przyprowadzil do domu jedna malolate. Mowie mu ze dzieciak jeszcze a on na to ze jest juz w wieku tzw.przyzwolenia. Jak sie potem okazalo klamal bo wiek przyzwolenia zaczyna sie dopiero od 15 lat. Potem przez rok balam sie ze jak sie speawa wyda to zrobia z nas pedofili. Na szczescie minelo juz duzo czasu i cisza. Dzis nikt nic nie udowodni a dziewczyna jest juz dorosla i dawno wyjechala za granicew wiec moge o tym nawet napisac. Bylo srednio w lozku. Moze przez jej mlody wiek. Caly czas mialam idiotyczne wrazenie ze robie to z kolezanka corki. Moze dlatego nie umialam poddac sie przyjemnoci? Nie wiem. Nigdy tego nie powtorzylysmy. Nie kreca mnie inne kobiety. Ani tym bardziej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ 10:45 Ile lat miała ta dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salomea_111
Na pewno nie miala 15 ale nie byla dzieckiem w sensie dziecka. Miala juz rosnace piersi i wlosy lonowe. W tamtych czasach nie bylo jeszcze mody na golenie do lysa ci+py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to się marzy taka miedzy30 -40 :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×