Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak można popierać jakąkolwiek partie polityczną?

Polecane posty

Zauważyłam że sporo ludzi to zagorzali zwolennicy jakiejś partii. A przecież to oczywiste, że wszystkie partie to ku/pa, czym innym jest oddanie głosu na partie, której poglądy najbardziej odpowiadają, a czym innym jest popieranie jakiejś, uwazanie że jest "najlepsza", że jest jakimś wybawieniem dla kraju. Dla mnie osoby które sa gorącymi fanami jakiejkolwiek partii są niezbyt inteligentne, zaslepione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczątko
Bo większość ludzi nie interesuje się kompleksowo polityką i nie wnika w jej szczegóły. Często głosują bo podoba sie im jakiś konkretny postulat np JOW albo uważają konkurencyjną partie za zło i głosują na "mniejsze zło". Ją tak niedawno przeanalizował em wszystkie większe i mniejsze partie i... Nie ma nic dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jukitka
Uważam, że przy zbliżających się wyborach do rządu warto włączyć się do dyskusji i co nie co lepiej poznać czołowych kandydatów do rządu np. tutaj http://sundial.com.pl Czy was nie męczą te ciaąłe spory o błahe sprawy, a to co jest najważniejsze w naszym kraju jest "zamiatane pod dywan"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×