Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkoda mi was!!!

Polecane posty

Gość gość

Nóż się otwiera jak czytam te komentarze do niektórych postów o ćwiczeniach w ciąży tego nie rób tego nie wolno.Jednym słowem połóż się i czekaj aż wody odejdą całe 40 tygodni najlepiej... A później co druga płacze jaka to jest gruba i urodzić nie może. Ćwiczenia w ciąży są jeszcze bardziej ważne niż przed nią, po pierwsze poród będzie lżejszy i szybciej wrócicie do swojej wagi. Nie słuchajcie głupich komentarzy.Ja ćwiczyłam przed ciążą i ćwiczę teraz, chociaż wiadomo inaczej i tak aby się nie zmęczyć. Codziennie się rozciągam i jeżdżę po 20 km na rowerze stacjonarnym a dziecko super się rozwija a ja nie mam żadnych problemów z bólami pleców itp.Jestem w 20 tc i przytyłam nie całe 2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecan cwiczenia dedykowane dla kobiet w ciazy, ja cwiczylam puki moglam niestety tylko do 7miesiaca pozniej nie dalam rady, bylo mi slabo i czesto mialam omdlenia( nie z powodu cwiczen), co miesiac pytalam ginekologa czy moge cwiczyc i za kazdym razem mowil ze nie ma przeciwwskazan(dobrze jest sie jednak skonsultowac z ginekologiem) , po porodzie do formy wrocilam w 3miesiace.Przytylam tylko 8,5kg w 39tc(dziecko ponad 4kg) i jadlam zdrowo i rozsadnie.Rozumiem ze sa panie ktore cwiczyc nie moga w ciazy ale fakt dla wiekszosci to tylko wymowka a pozniej placz.30kg na plusie nie bierze sie z powietrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 tc nic jeszcze nie boli a zobaczysz jak bedziesz po 30 tc i dalej,boli krocze przy chodzeniu,ból od rozciągających sie wiązadeł,całe plecy bolą od ciężaru,nie bedziesz mogła spać.I zobaczymy czy tak chetnie bedziesz jeździć na rowerku:)Na poczatku tez czułam sie super mogłam góry przenosić a potem dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ja akurat dobrze czuje się od początku a brzuszka wcale jeszcze nie widać pod bluzką :) Widocznie mam lepsze geny niż ty zazdrośnico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikaze11
No jeżeli się nie ćwiczy od początku a nawet przed ciążą to później koło 30tc się zdycha życie.Autorka ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie nie uogólniajcie. Nie każdy super przechodzi ciąże i czuje sie swietnie. Tez jestem z tych ćwiczących i ćwiczyłam przed ciąża i w trakcie, do 22 tyg. Pózniej wyprosili mnie z zajęć jak nie byłam w stanie ruszyć sie leżąc na plecach. Okazało sie, ze przez moja dyskopatię mam taki ucisk na kręgosłup, ze teraz w 38 tc nie jestem w stanie normalnie chodzić, drętwieje mi lewa strona ciała. Marze juz o spacerach, basenie, rowerze. I dokładnie, czekam na ten 40 tydzień jak na zbawienie i powrót do normalności. Aha, przytyłam sporo, bo 20 kg, dokładnie jak w pierwszej ciazy, a zeszly mi te kg w 2 miesiące. Taki moj urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe jadi 26 tc nic nie przytylam mimo ze nie mialam nadwagi przed, wiec sie nie ekscytuj. 20 tydzien to pikus, czemu mialoby Cie cis bolec? Napisz za 3 miesiace jak sie czujesz, wtedy pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zazdroszczę bo juz mam 2 ciaze za soba:) byłam aktywna,ale nie stety ciaza potem robi swoje:) po kazdej ciązy wróciłam do swojej wagi czyli waze 52 kg,do połowy ciazy praktycznie nie przytyłam jakies 3-4 kg a potem ponad 10,miałam duzo wody byłam spuchnieta eh,moze ty jestes szczesciarą i do konca ciązy fit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam to szczescie ze i bez cwiczen cala ciaze czulam sie super i przytylam tylko 10kg, waga z przed ciazy wrocila po pologu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze napisze i będę czuła się na pewno super głupia krówko :) Hmm 20 tyg to nic, zależy z której strony patrzeć. Nie wiem czy byś ty się tak dobrze czuła i wyglądała mając tyle chorób za sobą i operacji jak ja więc nie pytaj głupio czemu miało by mnie boleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym sie chwalisz? Ze w 20 tyg 2 kg na plusie. To raczrj normslna waga. Ja jestem w 23 i mam kilo na plusie. A nie wymiotowalam i nie schudlam na poczatku. Nie cwicze. Zwykle spacery i funkcjonowanie. Nie podniecaj sie ja w pierwszej ciazy do 28tyg mialam 3kg s pozniej jsk mi sie woda zbierala na tydzien kilo przybieralam. Wiec jeszcze sie nie podniecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
racja autorko-ja jestem w 9 miesiacu, chodze na siłke 3 razy w tyg , 2 razy na gimnastyke dla ciezarnych w szkole rodzenia i kilka razyw tyg na porzadne-2/3 godzinne spacery... mój lekarz to samo mówił, że jeżeli ciąża przebiega prawidłowo i kobieta była aktywna fizycznie przed-powinna kontynuowac aktywnosc fizyczna, ja chodzę na siłownie od 3 lat, cwicze regularnie od 4 , 3 lata trenowałam tajski boks... jestem przyzwyczajona do wysiłku, dziecko na razie rozwija sie prawidłowo i lekarz sam mnie motywuje do kontynuowania cwiczen z tym ze zaznaczam-na siłowni zgłosiłam sie do trenera personalnego i poprosiłam o wskazówki-np mi zalecił wyłączenie obreczy miednicy z cwiczen wiec przysiady z obciazeniem juz odpadły ale np wykroki z obciazeniem juz nie(cw na uda) i oczywiscie nie szalec z obciazeniem! 1/3 tego co przed ciaza wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×