Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiolaaa321

Wyjechać czy czekać na niego?

Polecane posty

Gość Wiolaaa321

Hej dziewczyny, mam problem. Mam chłopaka od trzech miesięcy, niestety on wyjechał na 3 miesiące do Norwegii, ja zostałam w Polsce. Bardzo zależało mi, żeby wyjechać jako au pair do UK, niestety, nic nie wychodziło. Wczoraj rozmawiałam z moim chłopakiem przez telefon, wraca do Polski 15 lipca, żeby złożyć dokumenty na studia i zostanie do 1 sierpnia ze względu na wesele, na które razem się wybieramy (pytał wczoraj, czy idziemy, zgodziłam się, ale jeszcze nie potwierdził naszej obecności). Miałabym go więc na dwa tygodnie, pewnie pojechalibyśmy gdzieś razem. Zaproponował mi, żebym pojechała z nim po weselu do Norwegii, zszokował mnie tym totalnie. Nie wiem, czy się zgodzić, Zostałabym do końca sierpnia (klasa maturalna), a on do 15 września. To dla mnie mocno niezręczna sytuacja. Jechać z nim do Norwegii, do jego rodziny, gdzie nikogo nie znam. Nie spieszy mi się do takiej oficjalności, zapoznawania rodzin. Mocno mnie to krępuje, bo jego rodzice są zamożni (ojciec ma firmę w Norwegii), a moi nie (ja mam tylko mamę). Na poczatku to był dla mnie spory problem, taki mezalians, teraz już sobie z tym poradziłam. Ale jak będzie odbierać mnie jego rodzina? nie chciałabym się czuć jak piąte koło u wozu. Tym bardziej, że w Norwegii będzie jego ojciec i brat (z obydwoma ma srednie relacje, nie wiem, czy jeszcze ktoś z rodziny obecnie jest w Norwegii czy zostali w Polcse). Nie wiem, co dalej. Wyjechać z nim po weselu do Norwegii? Czy wyjechać do UK i nie zobaczyć się z nim aż do 15 września? Właśnie dzisiaj trafiły mi się dwie propozycje wyjazdu jako au pair (ale nic nie jest na 100% pewne) i nie wiem, czy jechać jako au pair, nauczyć się języka, na czym strasznie mi zależy czy zostać w Polsce, skończyć prawo jazdy, spędzić z nim czas, pójść na wesele. Doradźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro ci zależy to jedź ale fajnie by było jakbyś została na weselu.. jedno ci powiem nie rezygnuj z siebie ze swoich zainteresowań, bo najpierw wszystko dla niego zostawisz a na koniec on ci powie że mu się nie podoba że nie masz nic prócz niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×