Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wawa_93

co o tym myśleć?

Polecane posty

Gość wawa_93

Zaczęłam kręcić z kolegą uczelni, dużo gadaliśmy na facebooku, na uczelni, długo spacerowaliśmy po wspólnych spotkaniach ze znajomymi, mamy podobne poczucie humoru, świetnie się dogadujemy. Jakiś miesiąc temu powiedział, że jestem dla niego ważna i chciałby spędzać ze mną czas. Całowaliśmy się. Skończyła się sesja, nawzajem siebie wspieraliśmy. Mówił, że możemy pojechać nad jezioro, że pójść razem gdzieś tam. Faktycznie, po sesji spotkaliśmy się raz, trzy dni temu na jakieś dwie godziny i było fajnie. I może jestem głupia, ale i on teraz nie pracuje i ja, i liczyłam na to, że będzie chciał się spotykać częściej. A jak zwykle gadanie na facebooku i też mam wrażenie jakby to on oczekiwał, że ja będe proponować spotkania i wychodzić z inicjatywą. Nie wiem co o tym myśleć, bo jeszcze tydzień temu wszystko było na prawdę super, a teraz mam wrażenie jakbym ja się narzucała z rozmowami, chociaż oczywiście nie zachowuje się jak natręt ;p Nie wiem co o tym myśleć, bo faktycznie wydawało mi się, że mu na mnie zależy, a teraz nawet spotkania nie zaproponuje, tylko takie ogólniki, że można gdzieś tam pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×