Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasz najdłuższy stosunek ile trwał

Polecane posty

Gość gość

tle czasu trwało wasze *****nko ??? Facet się nie spuścił za szybko a ty miałaś kilka orgazmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twoj ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez godzinę mąż ze mnie nie wyjmował, chociaż zmienialiśmy pozycję.Sprytny jest. 3 razy miałam orgazm nim on doszedł i wyładował we mnie ładunek z jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OKOŁO 40 MIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 71
2,10 minut 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny bzykania. Ja miałam 6 orgazmow. Na koncu facet sie spuscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu widać że wypowiadają się sami faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez urywania, ale z ciekawości zerkałem na zegarek, nawet jeśli mi żona tylko konia wali, sex może trwać do godziny, tylko że to nudzi, u mnie to jest zazwyczaj 30min, tylko żeby się nie zlać to myślę o składaniu silnika tylko po to żeby było jej fajnie, a najlepiej jest około 15 min, a przy koniku wystarczyło 5 min, sprawę sam przy filmiku załatwię znacznie szybciej. Kiedyś sex uprawiałem 2 godziny, ale to taka nuda że mnie to denerwowało do tego stopnia że mi opadał i musiała go stawiać robiąc laskę, dla tego teraz stawiam na ilość a nie na jakość, ja wolę częściej i krócej, i sex jest taki że żonę zadowolę ona ma dość a ja se muszę sam w kiblu zjechać na ręcznym i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas maz mnie kochal godzine byl to jedyny raz w noc sylwestrowa bylismy z malymi dziecmi w domciu.Nigdy maz nie bierze zadnych swinstw ani lekow malo kiedy.Moze to bylo po niewialkiej ilosci alkocholu dlatego godzine.Mielismy oboje rowno orgazm i maz dalej gdy ja skonczylam tryskac ciagnal dalej( w pozycji ja na wznak podkurczone nogi) i nie opadl mu i twardym czlonkiem nie wyjmujac po jeddnym wytrysku doszedl po godzine do drugiego nie byl juz tak obfity jak pierwszy,lecz zaraz mu zaczal opadac,mialam trzy orgazmy w ciagu tego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:36 Toja. Miałem raz tak z Żoną że bez wyciągania 2 razy się zlałem, ale to było raz, bo wtedy nie waliłem konia, bo mi Żona wystarczyła, a teraz po 20 latach pożycia mnie olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×