Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iloraz

Zakaz wstępu dla idiotów na ten temat !

Polecane posty

Gość gość kun
gosciu lubię twoja manierę w języczku. Już na temacie klaudii wypadłeś blado. :D no nic przycupnę sobie i poczekam aż odpowie . Poczytam UUUUUUUU fajne gazety. Taaaaa te bikini pasują do koloru jej oczu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kun
nie maleńka nie Ty mi masz zaufać. Ty mnie masz rozgryźć .:classic_cool: Chociaż mógłbym się zgodzić ale na równych szansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
Masz dobre, czułe serce- doradzasz "klaudii" w jej rozterkach. Jesteś wrażliwy na piękno i przeczysz potocznej opinii o daltonizmie facetów- " bikini pasuje do koloru jej oczu " :D Gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Już na temacie klaudii wypadłeś blado" Ty do mnie kierujesz te słowa? Ha ha Mr. Kun, pan mnie z kimś pomyliłeś :D Próbujesz się pozbyć konkurencji, no prossszę jak gustownie i po dżentelmeńsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kun
hmmmmm to by było zbyt proste :D Daltonizm facetów nie jest prawdą a wymówką. Czy jestem inny? Raczej nie bo co innego bym robił o tej porze na kafe? Uznałem, że kolor jej oczu lepiej się odnajdzie między sklepowymi półkami błyszcząc swym niezakłóconym pięknem. A że chcę okazać swe zaufanie puściłem te piękno same :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kun
no luz gościu :D siadaj sobie tu obok. Tam są fajne gazety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
jem kupę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
Nie prawda a wymówką? Wymówką od czego GościuKun? :) Nie bardzo rozumiem. Jaki kolor bikini pasuje do oczu zasłoniętych okularami przeciwsłonecznymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kun
wymówką? Więc kiedy doceniasz i zauważasz ... hmmm po pewnym czasie następuje cos jakby "norma" i póżniej trzeba się starac i wychodzić z siebie. Czy nie łatwiej jest powiedzieć o daltoniźmie i czasami zaskoczyć ? I to zupełnie bez starania. :D Teraz jeśli chodzi o Twoje okulary maleńka. Proszę ściągnij. Nie lubię kiedy nie widać twoich oczu. Nie wiem wtedy czy jesteś zawstydzona , czy mnie słuchasz a co gorsza nie wiem kiedy moge ukradkiem spoglądać na Twoje piersi niezauważonym. Rozumiesz jestem skrępowany a chodziło nam przecież o zaufanie . Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachnie tu Kuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
Może być to dla Ciebie nie lada zaskoczeniem, ale w okularach przeciwsłonecznych też wspaniale słychać :) a spoglądanie na mój biust nie zostanie niezauważone, bez względu na to czy będę w okularach, czy nie. No i nie przypominam sobie bym Cię "krępowała" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kun
o już węszy :D jak pachnie kusza? pewnie drewnem i skórą co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o daltonizm, mężczyźni po prostu nie rozróżniają odcieni jednego koloru np kolorem czerwonym facet nazwie wszystkie odcienie od głębokiej pomarańczy po bordo, dla niego nie ma różnicy, ale to wynika z genów kodujących białka odpowiedzialne za widzenie kolorów. Geny kodujące opsynę znajdują się na chromosomie X, a wiemy, że kobiety posiadają XX, faceci XY. W razie jakiegoś defektu białka u kobiet nastąpi rekompensacja na drugim odcinku X, gdzie gen funkcjonuje prawidłowo. Także faceci są bardziej "upośledzeni" wzrokowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
Nie ubarwiaj Kun, jeżeli iść w wymówkę to raczej po prostu dla wytłumaczenia Panu Władzy, że się nie zauważyło czerwonego. Zupełnie niepotrzebnie dorabiasz teorię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kun
No tak po raz drugi uprzedzam fakty:D ok chodźmy na tę kozetkę bo ten gościu co siedzi obok dziwnie łypie na mnie okiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
Może jeszcze powiesz, że na kolor jego oczu też zwróciłeś uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kun
nieeeeee nie ma cycków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
A Ty Kun ? Tits fan, ass fan or face fan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Man loves fun :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
Nie tylko faceci, Gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kun
o scheisse. Ich like smile, tyłeczek, piersi, kiedy przeczesujesz włosy, kiedy zalotnie uwodzisz wzrokiem. Ahaaaaa lubię podglądać więc czy mogłabyś podać mi ten artykuł co leży tam za Tobą? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
Nie mogę, leży na ziemi, ktoś zrzucił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kun
cholera no nie mówię żebyś kucała :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
No to nie, a już chciałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kun
ok maleńka muszę oddalić się z tego pokoju. I nie postawiłaś diagnozy. W dalszym ciągu nie wiem czy zasługuję by tu być. No nic. Miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloraz
pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×