Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

niebanalny prezent dla dziecka na urodziny

Polecane posty

Gość gość

Hej, moja córa niedługo kończy 5 lat i chciałam jej sprawić coś fajnego na urodziny, ale nie lalkę czy misia. Macie jakieś pomysły? Na razie biorę pod uwagę: 1. dzień w jakimś parku rozrywki dla dzieci. Co polecacie? 2. pójście do teatru i stąd moje pytanie czy ktoś był na przedstawieniach tego teatru: http://www.teatrmalegowidza.pl ? 3. kupno gier planszowych, takich trochę logicznych, ale dopasowanych do wieku dziecka. Znacie jakieś? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może sprawdz u nich http://jokomisiada.pl/ sama bardzo często u nich kupuję i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem to super miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela874
Bum bum rurki są najlepszym prezentem dla każdego dziecka. Maja walor edukacyjny i są niezwykle bezpieczne. Naprawdę super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najacowa
teraz do teatru nawet nie trzeba chodzić, bo może on sam do Ciebie przyjechać :) polecam Teatr Kameleon, który organizuje imprezy teraz bardzo popularne są imprezy mikołajkowe, gdzie Mikołaj w towarzystwie Śnieżki lub Krasnala wręcza prezenty :) fajny, niebanalny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezent ma sprawic radosc dziecku, nie tobie.jakby corka pragnela Barbie w kiczowatym stroju a ty bys pragnela aby dostala cos rozwijajacego intelektualnie, to chyba kazda mama powinna miec za cel ucieszenie solenizantki w dniu urodzin, mimo ze sama takiego prezentu nie lubi. Pisze o tym, mimo ze dzieci nie mam, bo pamietam z dziecinstwa.marzylam o Barbie lub jakiejs innej lalce czy pluszaku, otwieram a tu, ksiazeczka, ksiazeczka, ksiazeczka, ew. jakas gra, "bo zabawki to bzdury, a ksiazeczki rozwijaja"I tak na kazdego Mikolaja, Boze Narodzenie czy urodziny.Nigdy nie dostalam tego czego chcialam albo co by mi sie podobalo bo nikt nie bral pod uwage mojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień w parku rozrywki to świetny pomysł, dziecko na pewno ucieszy się z wspólnie spędzonego czasu na zabawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
park rozrywki to fajny pomysł, jednak myślę że dla takiego pięciolatka to ważne są też zabawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
zamiast gier planszowych może pomyśl o grach eletronicznych np. dice+ jest to elektroniczna kostka do gry na tabelcie, masz tam 14 gier wiec jest w czym wybierać, kupując planszówkę możesz dostać max 2 gry, no i córka bediz emiałą fajną zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×