Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapach spermy

Polecane posty

Gość gość

Obrzydliwy! Mojego faceta śmierdzi jak jakiś sylikon, pomyje fuu! A jak jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grucjan
To ja nie chce wiedzieć co Twój facet je czy pije skoro tak śmierdzi. Sperma zdrowego "normalnego" faceta jest bez zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Chyba wyśle go do lekarza. Okropnie śmierdzi jak jakaś stęchlizna... Przez to nie połykam ani nie biorę na twarz, bo od razu odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezwonna to chyba nigdy nie jest... U mojego też ma niezbyt przyjemny zapach. Cóż, da się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sperma ma specyficzny zapach bo zawiera duzo białka,ale oczywiście dieta ma na to wpływ.Mięso, alkohol, papierosy mają zły wpływ. Więcej owoców,warzyw! Podobno ananasy mają pozytywny wpływ! Ogólnie według mnie zapach zbliżony jest do zaparzonego siemienia lnianego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej tak...reszty nie chcę wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki zapach i smak jest tragiczny,gdy mamy do czynienie z niedostateczna higiena i jedzeniem syfuu to samo piciem jeszcze wiekszego syfu.Np.pieie piwa jet zdrowe,lecz piwa z hmielu i na dobrych wodach mineralnych.Gdy jest piwo zaprawione zolcia i jeczmieniem a woda z rzekiiii to jest syfff w calym organizmie.To samo z jedzeniem do tego brak higieny i nie mozna wytrzymac z osoba w lozku a co dopiero z nim miec seks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×