Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biedronka jaka jest?

Polecane posty

Gość gość

Nie znalazłam tematu o "Biedrze", więc zakładam nowy. Jeśli taki jest to sorry. Proszę o porady i odpowiedzi pracowników. Zastanawiam się aktualnie nad zmianą pracy (nie przedłużeniem umowy), bo mam już dość właściwie wyzysku i braku perspektyw i myślę, żeby spróbować w biedronce, bo w tym sklepie najbliżej mnie wisi oficjalne ogłoszenie (takie żółte duże), że poszukują pracowników, ale wtedy tak jeszcze nie pomyślałam, żeby zapytać się jakiegoś pracownika czy kierownika jak to wygląda. Będę w pobliżu to pogadam. Czy jest to równoznaczne z tym, że tę pracę się dostanie prawdopodobnie czy jednak przebierają w pracownikach? Kontakt z klientem mam, kasę obsługuję, jednak nigdy nie pracowałam na tych fiskalnych. Czy trzeba mieć jakiś kurs, albo jest się z tego szkolonym? Oczywiście dostawy, szmat w ręce i ogólnie fizyczna praca mi nie straszna. Mam lat 25, robię już studia II stopnia (co oznacza, że będę się bronić... kiedyś :D i nie wiem jak na to kierownicy się zapatrują), ale szkołę mam tak rzadko, że w tej chwili cały etat czy 3/4 to nie jest problem. Oczywiście nie po to się zwalniam, żeby wpaść z deszczu pod rynnę. Jakie są stawki początkowe w większych miastach (Wlkp)? Ile taki "zwykły pracownik" wyciągnie? Czy można robić nadgodziny czy raczej niechętnie do tego kierownictwo podchodzi? Jaki typ umowy to jest? Czy jest to praca stabilna czy można liczyć się z wywaleniem bez konkretnej przyczyny? Jak z tempem pracy? Czy trzeba biegać na styk, aż pot po d. leci. Czytałam trochę o dobrze znanej konkurencji i ogólnie często pracownicy mają tak, że zostają po godzinach. Nie to, że chcę się obijać, tylko że przerabiam to od lat i mam już serdecznie dość wykorzystywania i bata nad głową za frajer za co jeszcze usłyszy się głupi komentarz mimo dobrych chęci. Czy ogólnie lubicie tę pracę? To też zależy od atmosfery i załogi rzecz jasna. Heh, chyba to tyle... Jak coś mi się przypomni to zapytam. Piszcie jakieś swoje wnioski. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samelter
Ogółem to bardziej szukaj pod nazwa jeronimo martins, aczkolwiek na forum gowork.pl/opinie_czytaj,27750 pisze wiekszość pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×