Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Relacje z teściową.

Polecane posty

Gość gość

Jak wyglądają wasze relacje z tesciową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłodno, na odległość... moja teściowa generalnie jest chłodna w relacjach z ludźmi i chyba nie potrzebuje bliskości dzieci/wnuków. Dzwoni do nas raz na kilka miesięcy, że chciałaby zobaczyć się z wnukami, wtedy zapraszam, ona przyjeżdża na godzinkę-dwie... Dzwonimy do siebie tylko na okazje /życzenia, zaproszenie na święta/, nie zdarzył się nigdy telefon na zasadzie "co u Was?". Spotykamy się u nas na urodzinach dzieci i w święta i u niej na święta i imieniny. Nie kłócimy się, nie ścieramy, ona widzę że waży słowa żeby atmosfera była dobra i ja nie naskakuję nawet jak coś mi nie pasuje, bo nie ma sensu przy takiej częstotliwości spotkań. Na zewnątrz mówi, że "jej synowa lepsza niż córka" ;-) cokolwiek to znaczy... Ja jestem gadułą, z moją mamą/siostrą rozmawiam codziennie przez telefon. A teściowa nie rozumie takich rozmów. Jak kiedyś wpadaliśmy bez zapowiedzi na kawę to była zaskoczona i pytała "co się stało?" chyba nie wierzyła, że to tak po prostu... jak dzwoniłam czasami zapytać co u niej to zawsze była odpowiedź "a co może być, dzień jak co dzień... i od razu "zdzwonimy się przed świętami" nawet jak dzwonię w sierpniu...". Mój mąż uważa, że to normalne - "każdy ma swoje życie" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku były idealne :-) A teraz 5 lat po ślubie jak poznałam ją lepiej są poprawne. Nigdy się nie pokłóciłyśmy ale kilka razy powiedziałam na spokojnie co myślę. Chciała za bardzo wtrącać się do naszego życia i wszystko ją interesowało. Teraz się hamuje. Przynajmniej w stosunku do mnie. Do Męża też rzadziej dzwoni bo boi się , że ja odbiorę :-D A w sumie zaczęło się psuć miedzy mną a teściową od tego, że rozmowa z nią wyglądała tak-chciała opowiadać mi ploty z całego świata a mnie takie gadanie kompletnie nie interesuje , więc ucinałam te rozmowy, po jakimś czasie dowiedziała się , że Ona rozpowiada na prawo i lewo co się u nas dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha,gdyby dzwoniła częsciej to topik byłby inny pt.namolna tesciowa,nie dzwoni tez zle.Wy wszystkie jak jeden mąż jesteście pier...te w mózg i tak zle i tak niedobrze.Trzeba było zostac starymi pannami manipulantki zasrane.Kto was wychowywał,pewnie ulica bo nie wierzę ze wszystkie mac takie wzory od swoich mamusiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja aktualnie mam problem z teściowa a mianowicie kobieta wtrąca się we wszystko co tylko może a przy tym jest tak mila i uprzejma ze aż ciężko zwrócić jej uwagę a jednak to meczy. Poza tym mam wrażenie ze chciałaby wychowywać naszego syna żeby to ona miała na wychowanie największy wpływ i tak ostatnio wpadła na genialny pomysł podania truskawek młodemu który ma 5 miesięcy!!! Dodam że najlepiej żebyśmy spędzali u niej każdy wolny czas i byli najlepiej co tydzień a jak nie to ona u nas. I takich sytuacji można wyliczać bez końca. Ona nie pyta czy przyjedziemy ona mówi macie przyjechać. I taka sytuacja chyba ostatnio wkurzyła męża bo powiedział jej do słuchu a ona się obraziła. Powiedzcie mi jak z tego wybrnąć bo nawet nie wiem jakich argumentów użyć podczas rozmowy z nią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aktualnie się z teściową nie odzywam od ok 5 miesięcy. Mieszkaliśmy razem z nią przez ponad 2 lata i to był nasz największy błąd. Byliśmy bardzo ograniczeni,wtrącała się we wszystko. Po prostu nie dało się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha,swołocz i już następne zołzy co to nogi rozłożyły i poszły do tesciowej bo rodzona mamusia miała córcię w dooopie.A teraz zołza pisze że to był bład. Błedem to było byś została żoną jej syna zarazo do... Gosia1020 dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×