Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stażystka1111

Czy muszę przyjąć ten staż?

Polecane posty

Gość stażystka1111

Witam Was serdecznie. Dwa tygodnie temu zostałam magistrem. Oczywiście od razu zaczęłam szukać pracy, zarówno na własną rękę, jak i przez zatrudniak, w którym musiałam się zarejestrować. Jako, że pracuję w dość specyficznym zawodzie, gdzie będę odpowiadać za przyszłość ludzi, to najpierw chciałam pójść na staż. Firmy były bardzo niechętne, kiedy na własną rękę (jeszcze przed rejestracją w PUPie) pytałam, czy jest możliwość stażu. Ostatnio odbyłam rozmowę kwalifikacyjną w jednej z placówek. Szefowa tejże firmy zgodziła się mnie przyjąć na staż i w poniedziałek ma przesłać papiery do mojego PUPu w mojej sprawie. Ale chodzi o to, że ja nie chcę przyjąć tego stażu. Rozmowa wstępna wyraźnie nakreśliła mi moje obowiązki, otóż zamiast zdobywać praktykę zawodową będę szkolić się raczej w sekretariacie, doskonalić umiejętności wprowadzania danych czy niszczenia papierów, co w ogóle nie jest mi potrzebne. Czyli przynieś, wynieś, pozamiataj. Jednakże, staram się o staż również w innej placówce, gdzie bardzo chciałabym pracować. Na razie czekam na odpowiedź. I stąd moje pytanie: czy jeśli prześlą moje papiery do mojego PUPu, to jestem zmuszona podjąć ten staż w pierwszej placówce? Czy mogę zrezygnować i nie podejmować się tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na każdym stażu będziesz "wynieś przynieś pozamiataj". Nikt ci nie da normalnej roboty, tylko po to by tylko sprawdzić czy dobrze zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×