Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała mimimi

3 miesiące po cc zaszłam w ciążę !!!

Polecane posty

Gość mała mimimi

okazuje się, że jestem w 10 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to zrobilas ? Ja tez chce. Karmie 9 mies dziecko wylacznie piersia, nie dokarmiam i nie dopajam, miesiaczki brak. A tez juz bym chciala byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mimimi
Wcale nie karmiłam piersia, miałam już miesiączkę. Też chciałam mieć drugie dziecko, ale póżniej, teraz boję się, bo od cc powinno minąć rok czasu do następnego zajścia w ciążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy Ty myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mimimi
Pękła nam prezerwatywa :( :( :( Nawet nie miałam w tym czasie płodnych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ma męża buchaja co pcha c***a po same jaja to tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mimimi
Dziewczyny, znacie kobiety, które też tak szybko zaszły po cesarce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 16:15 co wakacje i nuda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy byly po cesarce ale znam ktore zaszly 3,4,5 miesiecy po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mimimi
po porodzie sn nie ma ryzyka pęknięcia macicy jak w przypadku stanu po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam byc moze moge sie mylic ,ze przed terminem bedziesz miala porod. Iz twoja macica nie bedzie mogla wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było miło
Jestem po cc. 9 miesięcy i jestem w ciązy 8 tygodni.Wczesniej byłam u lekarza i pytałam czy to nie zagraża życiu? Lekarz mnie uspokoił że nie widzi przeciwskazań.Planowalismy dwje dzieci i wszystko odbywa się w/g planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mimimi
Było miło Mi lekarz powiedzial, że 3 miesiące po cc to za szybko i zalecił aborcję :( W poniedziałek idę do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było miło
No nie wiem? Przecież gdy zaczniesz rodzić wtedy będzie ROK, chyba nie będzie problemu? Zapytaj dobrego specjaliste ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mimimi
Lekarz powiedział, że kiedy zacznie rosnąć mi brzuch to wtedy blizna może nie wytrzymać i rozejść się, a to może zakończyć się śmiercią dziecka i moją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było miło
Nie jestem lekarzem i nie potrafie Ci udzielać fachowych rad.Skoro lekarz tak mówi??? Mnie powiedział że nie zagraża życiu moja ciąża.Moje dziecko ma 9 miesięcy. Zanim zaszłam w ciąże dokładnie wypytałam mojego lekarza, jaki może być bezpieczny odstęp od cc. Jak napisałam wcześniej wszystko zaplanowaliśmy.Chcemy dwoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3Miesiące po zaszlas czyli teraz jesteś po cc 5-6miesięcy dobrze rozumiem? Czy 3miesiące po i 10tydzień? Ja mam koleżankę która 4miesiące po zaszła w ciążę.wszystko.było ok wtedy na 100procent masz drugie cc.mała różnica między dziećmi współczuję.pierwsze zacznie chodzić a drugie na cycu ale nie takie sytuacje miały kobiety i dawały radę.ta moja koleżanka miała też cc pierwsze.nie można rodzić naturalnie po takim krótkim czasie a brzuch rosnący nie powinien zerwać blizny.w razie czego ogranicz jedzenie staraj się nie przytyć dużo uwierz można.ja w pierwszej ciąży przytylam 15kg a teraz jestem w drugiej też po cc i 31tydzień 5kg ale się pilnuje.z tym ze mam 5lat różnicy między dziećmi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się i zmień lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17;18 czy ty umiesz kretynko czytać paskudna babo rozpłodowa, ze nas nie obchodzi ile ty bękartów planowałaś autorka ma problem a ty kurwa pierdolisz w kółko o sobie, nikogo to nei itneresuje tępaczko. Autorko przykro mi, musisz zrobic aborcję i zmiana lekarza nic nie da, weź to na chłopski rozum, organizm nie zagoił sie jeszce po cc i nie chodzi o samą blioznę, ale o hormony itp. Musisz usunąć, podejdź do tego, jak do operacji ratującej życie i łyknij tabletkę. Masz już 1 dziecko i teraz nie czas na wyrzuty sumienia, musisz być matką dla tego dziecka, które juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do innego lekarza i się poradz jego.my ci nie pomożemy.ja osobiście aborcji nie polecam.jesteś już w 10tygodniu to dzieciątko jest już spore.nie mniej jednak nie wiem w jakim jesteś stanie,twoja macocha,rana,blizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja bratowa 5 miesięcy po cc zaszła, urodził drugie sn, ciąża bez problemowa...nota bene chyba trochę jednak wy zawiniliście...pewnie wiedziałaś że po porodzie hormony szaleją, nieważne czy się karmi piersią czy nie, nawet za bardzo nie można mówić o dniach płodnych i nie płodnych, nawet jak już miesiączkujesz...stąd tak dużo wpadek w niedługim czasie po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale co tu porównujecie 3 miesiące do 9 miesięcy po porodzie, przecież to w tym przypadku to jest przepaść czasowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się qrwisz i nie możesz wytrzymać bez seksu to tak jest. Dzikusko. I ty masz czelność nazywać się człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej autorko jestem w tej samej sytuacji... Jestem przerazona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 5 miesiecy a tu 6/7 tydzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie ja wyzywać-antykoncepcja ZAWIODŁA. Teraz autorko musisz posłuchać lekarza bo to dla Twojego dobra ale moze faktycznie udaj sie do innego-tak dla pewności. Jesli powie ze trzeba usunac to pomysł tak jak ktoś wyżej napisał-ze musisz żyć dla tego narodzonego i ze yo dla Twojego zycia i zdrowia. Współczuje i życzę duzo zdrowia mam nadzieje ze sie uporasz z tym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jajo nie zagniezdzilo sie w bliznie to nie ma stracha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalecil aborcje!!!!??? A mi nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten lekarz to debil jak mozna zalecic kobiecie aborcje . niedawno rodziałam czwarte cc , lekarz mówił ze jego pacjentka była kobieta po 3 cc i czwarte urodziała sn bo do szpitala juz przyjechała ze tylko poród odbierac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Prosze jakie tu niektóre idiotki wypowiadają się, do tego wulgarne rury, jak ta z godziny 19, 23 sama kretynka, a ubliza innym.Lecz sie miernoto bo wali ci na dekiel debilko.NIE ZABIERAJ GŁOSU, jeżeli nie potrafisz wyrazać się po ludzku.😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×