Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _PROWOKATOR_

Kiedy mieliscie pierwsza erekcje? Ktos pamieta?

Polecane posty

Gość _PROWOKATOR_

Ja bylem malym chlopczykiem. Nie wiem... ze cztery moze piec lat. Pamietam jak biegalem na golasa po domu i w pewnym momencie nieoczekiwanie siusiak naprezyl sie. Bylem zdumiony. Oczywiscie zadne podniecenie seksualne nie wchodzilo w gre. Bylem takim berbeciem ze wszelkie sprawy seksualne byly dla mnie tematem z innej planety. No wiec siusiak stanal mi i zaraz opadl. Ale po chwili znowu sie naprezyl a ja z takim naprezonym dyla do pokoju gdzie byla mama i dziadek i chyba babcia. Bo wychowywala mnie mama z dziadkami bez ojca. Pamietam, ze patrzylem na wlasnego siusiaka i wolalem "Dziadzius, co sie dzieje?". I pamietam, ze dziadek byl taki zawstydzony i rownoczesnie usieszek cisnal mu sie na usta. Reakcji mamy i babci nie pamietam. Zaraz potem siusiak opadl i taki opadniety pozostac mial jeszcze dluuuugie lata zanim sytuacja sie powtorzyla. Ale nastepnej erekcji juz nie pamietam. Zapamietalem chyba tylko te pierwsza. x Uwaga, to pisze ja, PROWOKATOR, ale tym razem to nie prowo. Pisze uczciwie i od razu podaje kim jestem, bo potem ktos rozpozna moj styl i pomysli, ze jak prowokator to pewnie prowo. Ja zawsze przyznaje sie do swoich prowo ale tym razem to nie prowo. Po prostu ciekawy jestem jak to bylo u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×