Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wkładam jej palce jak ona śpi

Polecane posty

Gość gość

cześć, nie wiem, czy to zboczenie... moja żona kiedyś lubiła mieć lizaną dziurkę i wkładany palec do dupci. Po ciąży już nie chce, więc jak spi, to jej wkładam cały palec, wczoraj nawet 2. jak ją posuwam palcem w dupce to słyszę jej głęboki, miarowy oddech, wiem, że głęboko śpi i że to sprawia przyjemność (oczywiście rano jej nic o tym nie mówię). Mnie to tez tak podnieca, że mam wytrysk w trakcie posuwania jej dziurk. też ktoś tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jasne wkladasz palce a ona tego nie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że czuje, tylko przez sen. robię to delikatnie, palce mocno poślinię, żeby było "mokro" w i około dupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Palce? I dziwisz się, że ona spi :O Mnie włożył koleś z akademika butelkę po piwie. Od razu się obudziłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż też mi tak często robi Ja udaję że śpię ale jest m zajefajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, zeby butelka po piwie zmieściła sie w dupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to aby nie przypadkiem wkładasz sobie palec w dupę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sobie nie, jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magica
Całą butelkę? No coś ty głupi jesteś? Kupę robię normalnych rozmiarów :O To była szyjka tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka27
Moim zdaniem to zalezy jak gleboki jest sen. Teraz jak spie z mezem to czasami zdarza sie, ze podczas mojego snu probuje sie lekko do mnie dobierac ale zawsze sie budze. Jak tylko podnosi majteczki to od razu to czuje i otwieram oczy. Jednak pare lat temu, zanim wyszlam za maz mialam taka sytuacje z ktorej nie jestem dumna. W klubie poznalam mezczyzne, w sumie to mi sie nie podobal, ale alkohol zrobil swoje i zrobilam mu dobrze ustami w toalecie. No wlasnie, alkohol - mocno z nim przesadzilam. Ostatnia rzecz jaka pamietalam to jak pilam wodke prosto z butelki, pozniej juz totalna pustka. Rano obudzilam sie w jego akademiku, podobno zasnelam a on wykorzystal okazje i sobie pouzywal. Strasznie bolala mnie pupa, wiec mozliwe ze bral mnie na druga dziurke ale podobno przez caly czas spalam jak zabita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się będziesz szczypał skoro to lubi to potwora nasmaruj wazeliną dziurką też i wtedy jej włóż !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, czy to już zboczenie, ale ja lubię zapach z pupy mojej zony. oczywiście nie mam takich "marzeń", zeby ona zrobila na mnie kupę, ale lubie wąchać palce jak wkładam jej do jej pupy. Ją to brzydzi, więc wącham palce jak ona lezy na brzuchu i nie patrzy, tylko wypina się do posuwania palcami w dupce, ech, uwielbiam jej to robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się kiedyś spuściłem na piersi żony jak spała. serce mi waliło, ale nie obudziła się. Wtarłem spermę w jej skóre. CHyba dobra z tego maseczka, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, że można spać w takich chwilach - mój mąż tez się czasem w różny sposób dobiera do mnie w nocy, ja się budzę już mocno pobudzona i kończymy razem, ale żeby tak całkiem na śpiocha to nie uwierzę - po upojeniu alkoholowym to co innego jak koleżanka opisała one po prostu leżą i udają, że śpią, żeby chłop szybko skończył i dał spokojnie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pychotka
Marzy sie wam panowie,marzy,.Zeby wąchać palce z pupy,rzyg,faceci są obleśni i zboczeni,rzyg,:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc tu piszacych to widzialo naga kobiete jak swinia niebo. Pisza cwoki bo marza a antki im stercza az im sie dudy trzesa . Wymyslaja, opowiadaja . A w oborach krowe macaj jeden z drugim. Cham to ma jednak szeroki wachlarz marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne sobie wkladasz palca w d**e ty c***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu przez sen? normalnie nie pozwoli? nie rozumiem jak kobieta nie słucha mężczyzny. nie mógłbym z taką być. moja na początku kilka lat temu też sie stawiała,nie to nie tamto. ale trzymam ją krótko i teraz robi wszystko. wie że nie nie nie się NIE opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona zawsze powtarzała że nie lubi w dupcie Parę razy próbowałem jakoś się tam dostać ale zawsze słyszałem że NIE Troszkę dziwi mnie fakt że jak śpi a ja zaczynam się do niej dobierać i przypadkiem trafię paluszkiem na jej drugą dziurkę to od razu wypina się żebym włożył paluszek głębiej zaczyna przy tym sapać Widać że sprawia jej to frajdę A jak ją miziam delikatnie po guziczku lub wkładałem paluszak do c**eczki to zaczyna sie budzić ze złością że ją budzę Rano jak próbuje z nią porozmawiać powiedzieć że bardzo mi się podobało i chciałbym częściej to znowu słyszę stanowcze NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
butelka po piwie to pikus kolegga załadował dziewysze na plaży deske do surfingu razem ze spadochronem i to otwartym no i co? no i go rzuciła czemu się trochę dziwił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta i muszę przyznać że macie dretwe żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kobieta i muszę przyznać że macie dretwe żony x no coś ty, ich żonom nie chce się po prostu lewatywy robić i udają że śpią a oni to jak pelikany łykają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hihi masz rację:) Bo przeciez Głowa przez sen boleć nie może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że kobiety czy to mężczyźni którzy do końca nie akceptują swojej seksualności tak właśnie się zachowują Niby by chcieli może nawet sprawia mi to przyjemność ale coś w głowie mi nie pozwala podświadomie hamują samych siebie Jak by to wyglądało żeby mój mąż ojciec naszych dzieci wkładał mi palec do tyłka Może gdyby to był kochanek to wyglądałaby to inaczej Przygodny numerek z kimś kogo się nie zna zawsze wygląda inaczej jest pełen namiętności a nie codzienności zawsze tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszą tutaj starzy erotomani, ktorzy na okrągło oglądają p****le. Ci faceci są już chorzy. Kto to wie ..., może nawet już bardzo niebezpieczni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×