Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośći

Co jak ktos nie placi zusu

Polecane posty

Gość gośći

Moje pytanie jest takie. Ktos ma dzialalnosc gospodarczą, ale z powodu długów, problemów finansowych nie placi zusu. Czy taka firma dziala? Jest aktywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłacisz kochanie, zapłacisz. Po prostu przyślą ci komornika i on sobie z długiem poradzi. Nie wyssałam tego z palca. Koleżanka myślała że jest cwana i nie płaciła, a póżniej gorzko płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie płaciłam 9 mc , firma istniałe te 9 mc ale padła i tak :( teraz mam ze 150 tyś długu ,nie płacę bo nie mam z czego ,na bezrobociu od roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak rozumiem, ale chodzi mi o to czy jest to jakos publicznie odnotowane. Nie chodzi o mnie tylko kogoś kogo znam. Chce sprawdzić czy ma długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest to jakos odnotowane w CEIGD? I co jesli osoba ma te długi? Czy moze np opłacać rachunki kartą płatniczą? Czy komornik nie zajmie tego jej konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie przez wspomniane 9 mc nie czepiał sie komornik ,przychodziły tylko monity z zus ,natomiast juz po zamknieciu DG ,po jakimś roku w drzwiach mego mieszkania stanął poborca skarbowy -taki komornik ale tylko na potrzeby zus i us. A co do sprawdzenia firmy to wpisz w goodle ,jak ma długi to czesto jest na giełdzie wierzytelnosci (ale nie z zus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tej osoby tam nie ma? I jesli mowi ze ma komornika juz to co wtedy z tym kontem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak co z kontem ? albo komornik zablokował albo za chwile zablokuje ,musi załozyc konto na kogoś ,najlepiej na dziecko 14 + ja tak mam . Zabierze mu z konta wszystko ,nawet minimalna pensje ,rente i zasiłki -co oczywiscie jest bezprawiem i trzeba sie sadzic o zwrot co z kolei kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak nie ma nikogo takiego? To znaczy ze co ze klamie z dlugiem? Widzialam kilka razy jak llacil karta. Zresztą w pracy (drugiej) w firmie chyba zeby dostac wyplate trzeba miec konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrzebuje konta na siebie ,może miec na kumpla ,siostre , syna ,matkę i kartą do tego konta płaci. Nie ma nikogo takiego- wnioskuję że chodzi Ci że taka firma /osoba nie istnieje w sieci? To też niczego nie dowodzi,może to świeża firma i jeszcze nie zwerbowali jej danych ? albo ta osoba świadomie nie chce istniec w wirtualnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co odnosze wrazenie ze ta osoba chce pozyczyc od ciebie kase na spłate realnego lub rzekomego długu w zus. Najprosciej to zadzwonic do zus i spytac jakie masz zadłuzenie dokładnie tylko potrzeba by znac regon i nip . Podac sie za te osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I udziela takich informacji? W tym CEIGD pisze ze firma funkcjonuje od 2014. Jest w sieci, wprawdzie nie ma strony internetowej ale na tych roznych panoramach firm itp jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nikogo takiego w tej giełdzie dłużników czy jak to zwa. Pewnie nie ma możliwości sprawdzenia czy jest w jakims innym spisie dluznikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×