Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowa lodziarnia Balduno we Wrocławiu

Polecane posty

Gość gość

Otworzyli mi bliziutko od domu nową lodziarnię i to moją ulubioną;) Dotąd bywałam tylko w drodze z pracy , a teraz tą nową mam pod nosem Lody pierwsza klasa , ciesze się tak że aż się dzielę z wami - dzis pierwszy raz byłam (przeoczy lam otwarcie :( A tu lato, upały i te pyszności .... Jestem veganką 3 rok i tego czego mi najbardziej brakowało to smaku lodów a w Balduno mają takie lody które spokojnie moge jeść i smakują rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te lody są bez mleka? bo ja też z Wrocka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie firma znalazła tani sposób na marketing!! Trochę to zalosne, że na kaffe, ale còż, każdy przez jak może. Dla mnie i tak najlepsze będą lody na komandorskiej i polish lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madk
A dla mnie najlepsze zawsze będą lody z Limoni, bo nigdzie nie ma tyle rodzajów smaków co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baldimo oni się dawniej nazywali ( kto z wrocka to chyba tak ich kojarzy bo logo jeszcze Baldimo maja http://www.balduno.pl ) mają kilka lodziarni w mieście, ja na Hubską najczęściej wpadam bo sie tam kawy smacznej mozna napić,zawsze sie tam z przyjaciólką umawiam Co do lodów to faktycznie mają smaczne i ciekawe w smakach np słonecznik , słony karmel, dynia ( ostatnio próbowałam) czy szampan Lubie jeszcze z Romy lody ale dużo się naczytałam o tych "naturalnych" to czesciej zdecydowanie wpadam do Baldimo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez mleka mają sorbety - bardzo smaczne i meeega orzeźwiające ;) no i z owoców naturalnych . No bo ja też z Wrocławia ;) ale w tej nowej jeszcze nie byłam, chodze na Wita- mam najblizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniulka125
My też chodzimy do Limoni. Najlepsza lodziarnia ever. Lody mają nieziemskie. Trzeba je po prostu spróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×