Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jennifer96

zakaz rodziców...

Polecane posty

Hej wszystkim! Jestem tu świeżutka :) Nie miałam pojęcia do jakiej kategorii zaliczyc ten temat, wiec dalam na ogólny. Nie mam kogo sie aktualnie poradzic, a poza tym chciałam przede wszystkim poznac innych zdanie. Mianowicie mam pewnien 'problem' z rodzicami. Mam 19lat, mój chłopak 27. Jestesmy razem juz 2lata. Zaplanowaliśmy oboje wyjazd w góry z racji tego, ze to moje "ostatnie wakacje", od pazdziernika zaczynam studia. Nigdy razem nie byliśmy razem na wakacjach. Mamy teraz oboje mozliwosc, wiec wpadlismy na pomysl, aby wybrac się razem w góry. Poinformowalam o tym rodzicow, z reguly zycie z nimi w bardzo dobrych relacjach, wiec mowie im prawie o wszystkim. Na tamten czas specjalnie sie nie sprzeciwili, wiec zrozumialam, ze nie maja nic przeciwko, a tym bardziej, ze jestem dorosła i myslę, że odpowiedzialna. Zarezerwowalam juz pokoj z chlopakiem a tu sie dowiaduje, ze im sie ten pomysl nie podoba, bo to z chlopakiem, to tak nie mozna, co ludzie powiedza, bo on to na mnie skoczy, bo alkohol moze dojdzie a potem bedziesz płakać a on "kopnie Cię w du*e", to dla Twojego dobra, to nie do pomyslenia- to są argumenty moich rodziców. Mam prawie 20 lat, 2 lata z chlopakiem, pierwszy raz mamy i tak juz z pół roku temu za soba, zawsze sie zabezpieczamy. Co mam zrobic w tej sytuacji ? Czy ich zachowanie jest normalne?Jak ich przekonac aby mi pozwolili? jestem załamana ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam uważnie cały twój wpis i nie dziwię się, że twoi rodzice mają obiekcje, może to z uwagi na fakt, że robisz tyle błędów ortograficznych i składniowych pani "prawie" studentko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam dosyć szybko i stąd te błędy. Nie dodałam wpisu na temat błędów składniowych, więc jeżeli masz cos ciekawego do powiedzenia na temat powyżej to proszę, jeżeli nie to proszę się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ufają Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo wszystko, cieszę się, że jest ktoś na forum kto dba o naszą poprawną pisownię, naprawdę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nad tym pomyslałam...ale wydaje mi się, że bardziej nie ufają Jemu niż mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej oni maja problem z toba a tak to pamientaj ze rodzice maja moc albo błogosławic albo przeklinac 4 przykazanie sie kłania jezeli chcesz byc szczesliwa to musisz sie słuchac rodziców argumenty rodziców to moze sie sprawdzic bo mieliscie sex przedslubny czyli jak pobierzecie sie to jest 70% ze rostaniecie sie chyba ze nawrucisz sie i przestaniiesz sie piepszyc jak dzi/wka sprzedajesz sie za ułude miłosci , to sie przekonasz czy odejdzie od ciebie czy nie czy uszanuje twoja decyzje czy sluzyłas za materac tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×