Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kaarinaa

Gdzie na wakacje w sierpniu?

Polecane posty

Gość Kaarinaa

czy ktoś z Was leciał w sierpniu na wakacje last minute? planuje wlasnie wakacje last minute z opcja all inclusive i sie zastanawiam gdzie najlepiej/najtaniej? wchodzi w gre tylko europa niestety. polecilby ktos jakies biuro podrozy gdzie maja dobre oferty? i orientacyjna cena? (oczywiscie jesli ktos np na podobnej zasadzie lecial w zeszlym roku). Zastanawiam sie czy znajdzie sie cos do 2 tys? Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o wakacje za granica oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurgada
Jeśli chodzi o all inclusive to opłaca się wybierać teraz wyspy greckie. Jeśli masz możliwość zabrania sporej ilości gotówki to będzie bardzo przyjemnie. Ja natomiast w tym roku sama układam sobie plan wakacji. Zdecydowałam się na rezerwację noclegu przez bookapart.com i jadę na tydzień do Budapesztu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wakacje w Polsce. Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze ;) noclegu w miejscowości Zakopane, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-Zakopane z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
only polska jak na razie mamy tyle fajnych miejsc a jezdzimy smażyć sie i pocić do egiptu,tunezji i etc bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też obudziłam się za późno z planowaniem wakacji, ale udało mi się zarezerwować pokój w hotelu Łysoń w Inwałdzie - www.parkhotellyson.pl. Okolica bardzo fajna, dużo ciekawych atrakcji no i dobrze wyglądające spa. Myślę, że będzie fajnie:) Sprawdź, może mają jeszcze jakieś wolne pokoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też lubię Chorwację. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię jeżdzić na spontana, wtedy najlepiej udają się wakacje. Odwiedziłam Kudowę Zdrój, gdzie leniuchowałam w Hotelu Adam&Spa - > www.adamspa.pl Urozmaicone atrakcje, dobre jedzenie, schludne pokoje, ciekawe wnętrza....mogłabym wymieniać i wymieniać. Warto przekonać się i tam pojechać :) Wróciłam zadowolona i opalona jak murzynka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My skorzystaliśmy z uslug biura podróży http://www.kiribaticlub.pl/ do Ameryki Południowej na ostatnich miejscach. Warto zapoznać się z oferta tego biura bo maja naprawdę super ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belsa

Ja bylam w Grecji i uwazam ze tovpieknyckraj. Nanprawdenwarto zwiedzic, fajnie jest z biurem podrozy bo wszystko jest wtedy zapewnione. Ja bylam z coral travel i bardzo mi sie wyjazd podobal. Super organizator!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to byłam z Coral Travel na takich wakacjach i szczerze mówiąc jestem mega zadowolona bo takie wakacje są bardzo ok! jestem zadowolona bo idzie odpocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×