Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wieczór panieński

Polecane posty

Gość gość

witam, moja najlepsza przyjaciółka wychodzi niedługo za mąż i chciałabym jej zorganizować wieczór panieński. Oczywiście ciasteczka w kształcie penisa czy inne pierdoły odpadają. Chciałabym jej zamówić striptizera :) przeglądałam ofertę panów z różnych grup tanecznych, niestety taki pokaz profesjonalisty jest strasznie drogi :( myślałam o facecie z odlotów, widziałam ogłoszenia panów, którzy uczestniczą w wieczorach panieńskich za około 200 zł. Czy któraś z Was organizowała coś takiego dla swojej koleżanki? Czy macie inne pomysły na szaloną zabawę, która panna młoda długo zapamięta ale żeby to było w granicach przyzwoitości :p dodam, że chodzi o warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł na dobrą zabawę? Na wieczór panieński zaproś mężczyzn i powiedz, że każdy ma przyjść w białej bieliźnie. Możesz również wynająć tancerza erotycznego które zadowoli koleżankę (dosłownie zadowoli) tancerz najlepiej o urodzie egzotyczny i jakiś pokój na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce męskiej d***** i nie chce przekraczać jej granic. Kiedyś sobie żartowałyśmy, że na wieczór panieński którejś z nas striptiz obowiązkowo. Ona jest zakochana w narzeczonym, nie chce jej podniecać i zadowalać, tylko rozbawić i zaskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty taka sztywna jak fit podczas erekcji? To jest jej ostatni dzień wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tancerzami bym uważała bo takie rzeczy potem mogą rozwalić nawet cały ślub.. Może lepiej poprzestać na jakiś gadżetach erotycznych? :) U mojej siostry jak organizowałam to kupiłam takie z firmy edc na http://freetaboos.pl/ bo są najbardziej fikuśne ale przecież o to chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taki wieczór panieński po którym był rozwód bo tancerz spłodził dziecko. Po ponad roku się rozwiedli więc uważamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproś znajomych facetów z adnotacją że to wieczór panieński więc mają udawać kobiety. byłem raz na takiej zabawie...wszyscy się świetnie bawili... i przyszła panna młoda, i jej koleżanki, i kilku zaproszonych facetów przebranych tak, że zdjęć do tej pory nikt nie pokazuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj koleżance spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupie pissdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durne baby, a potem same rozwody są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na wieczorze panieńskim (nie mój, ja to już mam za sobą), na którym zaproszona dziewczyna z agencji towarzyskiej zrobiła pokaz masturbacji. Że niby to smutna rzeczywistość - konieczność mężatek, które z czasem mężowie zaniedbują, że seks już nie ten co wcześniej, a potrzeby kobiety wzrastają. Okazało się super trafionym pomysłem - bezkonfliktowe z punktu widzenia zarówno narzeczonego jak i facetów innych uczestniczek. W rozwinięciu wieczoru, po użyciu sporej ilości alkoholu, pod wpływem jaki wywarł na nas pokaz dyskutowałyśmy bardzo otwarcie o naszych własnych metodach i doświadczeniach masturbacji. Były nawet nasze własne próby pokazów. Wszystko razem było niezwykle emocjonujące, 10 razy bardziej niż wulgarny striptizer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×