Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego bezsensownie krytykujecie?

Polecane posty

Gość gość

zastanawiam się jaka pokrętna logika lub jej brak Wami kieruje? Wczoraj jedna pisała, ze potrzebuje motywacji do zajmowania się niemowlakiem, chodziło jej o zabawy? Pojechałyście po niej i zwyzywałyście od suk, pomimo że kp jak pisała nawet 8 godz. W takim razie dlaczego nie doceniłyście jej motywacji do kp? A w innym wątku bronicie i pocieszacie dziewczyny nie potrafiące się zmotywować do kp i od urodzenia przechodzące na mm?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie krytykuję ani jednych ani drugich, ale uważam, że zabawy z dzieckiem i bliskość są ważniejsze niż kp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale podawanie butelki trwa krócej niż piersi, dziecko szybciej połyka, przez co karmiące butelką mają więcej czasu na zabawy a kp to też rodzaj bliskości, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znajduję wytłumaczenia dla tych co nie chcą kp od urodzenia i nawet nie raczą spróbować, na zasadzie "nie bo nie"! Natomiast rozumiem dziewczynę, że po 8 godz przy cycku, gdzie dziecko w wieku 3 mcy może już "pajacować" a nie ssać spokojnie, możę chcieć odpocząć a nie jeszcze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ta laska wymyslila sobie na podstawie idiotycznej ksiazki ze jej dzieciak ma zaburzenia i cos z nim nie tak. Rozumiem ze to normalne u matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a kp to też rodzaj bliskości, nie sądzisz? " No właśnie nie sądzę. A podawanie butelki wcale nie trwa krócej, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kp to RODZAJ bliskosci. Podobnie jak calowanie w szyje, a chcialabys by maz robil wylacznie to? No raczej lubisz rozne formy, podobnie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak nie sądzę i tyle. Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować. Mam prawo do swojego zdania i ono jest takie jak napisałam powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×