Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szukam projektanta ogrodow

Polecane posty

Gość gość

Hej strasznie podoba mi się to forum dowiedzialam się tutaj wielu ciekawych rzeczy. Moglibysice mi doradzic jakas dobra firme która projektuje ogrody? W sumie troche mi się spieszy, a chcialbym kogoś zaufanego. Ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum jest super potwierdzam! Ja ze swojej strony moge ci polecic sztuke w ogrodzie i Izabele Linke. Malo kto jest tak dokladny jak ona i to niedrogo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refka22
Nie jest to firma typowa od projektowania, ale myslę, ze uzyskasz cenne informacje- http://pielegnacjadrzew.com.pl Dowiesz sie przede wszystkim jak pielegnowac drzewa, jak przycinac i kiedy, jakie są szkodniki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Faktycznie forum niejednokrotnie może ci pomóc, ludzie zazwyczaj polecają sprawdzone firmy i łatwiej jest wybierać. Jeśli chodzi o ogrody to z całego serca polecam ci tę firmę http://empart-ogrody.pl/ - Projektowali oraz realizowali projekt mojego ogrodu, obiecuje ci poczujesz się jak w raju po skończonej pracy. Trawa mięciutka, dużo drzew, krzewów i wszystko tak estetycznie wygląda. Oby tylko za rok nie było takiej suszy jak w tym roku bo nie wiem jak moje kwiaty to przeżyją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę ci polecić www.lawendowyogrod.waw.pl , projektowali mój ogród w tamtym roku. Zrobili to doskonale i w przyzwoitej cenie. Do tej pory ogród jest kolorowy, dzięki roślinom które posadzili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o firmę projektową to trzeba wybierać taką z doświadczeniem i poprosić żeby pokazali jakie wcześniej realizacje już zrobili. Omijać ogłaszających się tak zwanych wolnych strzelców bo jednak co zespół ludzi to zespół ludzi. Ja od siebie mogę polecić Centrum Ogrodnicze Ogród Dom z Niepołomic blisko Krakowa www.ogrod-dom.pl. Zaprojektowali mi i wykonali piękny ogród. Bardzo dobrze zagospodarowali przestrzeń więc nie ma żadnych niewykorzystanych luk. Sama nigdy nie pomyślałabym o takich rozwiązaniach i rzeczach na jakie oni wpadli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź realizacje firmy www.magiczne-ogrody.pl która ma niesamowite portfolio w tym temacie. Robią ogrody na ścianach we wnętrzach domów i mieszkań więc jak nie wiesz jak udekorować swoje wnętrze to możesz wybrać zielony ogród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×