Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam93

Wychodzi ze mnie zwierze?????

Polecane posty

Gość Adam93

Siema Od jakiegos pol roku pozwalam sobie w lozku z moja kobieta na bycie dominujacym, jestem nie czuly, ciagne ja za wlosy, daje mocne klapsy, dociskam jej glowe trzymajac za wlosy kiedy mi obciaga, zlewam sie wszedzie gdzie u niej , nie rzucam wyzwisk, ale domagam sie by jeczala, podduszam ja kiedy jestem na niej czasem zatykajac nos do tego, lize ja jak jakies zwierze czuje ABSOLUTNA dominacje Wczoraj jednak odwazylem sie zdzielic ja w twarz i to kilkanascie razy i dosc mocno, widizalem slady dosc wyrazne, NIGDY wczesniej nawet nie myslalem o podniesieniu na kobiete reki, to samo wyszlo ze mnie, bylem taki podniecony i tak mnie to krecilo, natomiast ona nie powiedziala mi nic, nie przerwala tylko jeczala jak zwykle, NIC, jestem zdezorientowany co ona mysli, czy jej to pasowalo, zaraZ po byla przyloz do rany, rano tez, zrobila mi sniadanie do pracy bez zadnych tesktow czy podtekstow, byla AZ za mila i taki glosik milusi zle mi z tym, ze nie kreci mnie zwykly seks z nia tylko upodlanie jej i teraz jeszcze doszly strzaly w twarz, czy to normalne ? Powinienem przestac w to brnac ? Czy to poczatek problemow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że to początek problemu. Z czasem będziesz brnął w to coraz głębiej i będziesz posuwał się co raz dalej. Ja też tak miałem dopóki nie poszedłem na terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz mial identycznie zwykl nawet mnie nazywac d***** i bic po twarzy zanim zdazylam sie zdziwic, odmienilo mu sie a po 10 latach to ja go blagam o jakikolwiek seks bo jak jest, to raz na miesiac i flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam93
Czyli Tobie sie podobalo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×