Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uleglosc na skypie

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem mlodym chlopakiem o wybujalej wyobrazni i wlasnych pragnoeniach. I chcialem spytac, cy ktoras z pan ma forum nie byla by zainteresowana zabawa na skypie, polegajaca na tym ze wydaje rozkazy, mowi jak robic sobie dobrze, smieje sie chichocze? Moze tez buc z kolezankami. Ogolnie chodzi o upokorzenie polaczone z instrukcja masturbacji. Wiem ze to dziwny fetysz, i takich pytan w internecie jest na peczki, ale w razie gdyby jakas pani/panie uznaly ze to moze byc ciekawe badz zabawne doswiadczenie, to musle ze moze byc milo i smiesznie :) nie chce zadnej nagosci wzamian. Poza tym jestem milym i (stosunkowo) inteligentnym chlopakiem, po wszystkim mozemy porozmawiac, posmiac sie i moge odpowiedziec na pytania zwiazane z tym fetyszem badz porozmawiac o pogodzie ;) jesli jednak wszyscy uznaja to za glupie i obrzydliwe, to prosze o nielinczowanie, duzo odwagi kosztowalo mnie napisanie tego mimo anonimowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne pragnienia, ale mnie pociąga i podnieca uległość w znacznie szerszym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, zeby nie bylo tak ze golnie wszyscy po przeczytaniu naglowka zignoruja to bo to wymysl jakiegos zboczenca. Faktycznie jestem zainteresowany tym o czym pisalem, ale jesli nikogo to nie interesuje, to zachecam przynajmniej do dodania swoich opini, odczuc, zdania. Oczywiste jest ze malo ktora kobieta zechce wchodzic w tego typu interakcje z obcym czlowiekiem w internecie o pseudonimie "gosc", ale jak juz wspomnialem jestem rowniez osoba ktora ceni sobie dyskusje i wymiane zdan, wiec dziewczyny, jesli juz przeczytacie ten post, to przynajmniej powiedzcie co o tym myslice. Ale udzielcie sie jakkolwiek. Ale nie chcial bym zeby ten temat zniknal gdzies w otmetach tego forum, bo mi zalezy. Wszystkich innych Panow ktorzy maja podobne upodobania, prosze o wstrzymanie sie od komentarzy pokroju tego powyzej, chociaz ten temat zawiera w sobie swego rodzaju prosbe/anons, to jednak jest on dla mnie osobisty. Zachecam do zalozenia wlasnego tematu z tego typu propozycjami jesli macie taka potrzebe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×