Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika_wwa_bialo

Przedszkole Warszawa

Polecane posty

Gość mamaMagdusska
Na nowodworskiej w Krasnoludkach mam córkę. W tym roku niestety kończy i czas do szkoły, ale każdemu będę polecała! Świetne Panie to przede wszystkim, zajęć sporo, dużo miejsca do wyhasania się :) plac zabaw duży, własna kuchnia - smaczna, nigdy nie słyszałam, żeby narzekała na jedzenie. Podoba mi sie podejście do rodziców i to przede wszystkim, że mi dziecko zadowolone wraca do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajducja_w
my na krasnoludki się zdecydowaliśmy i od września tam będzie nasz maluch chodził, umowa już podpisana, wpisowe wpłacone. Będzie fajnie:) Mam pozytywne nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosiek5
Ostatnio sprawdzałam i bardzo zainteresowało mnie przedszkole Akadero na Białołęce. Do Strumykowej nie mam daleko, a w dodatku jest to dwujęzyczne przedszkole więc mojemu maluszkowi się z pewnością przyda. Widziałam, że dzieci mają tam dobre opinie, podpytałam mamy, każda zadowolona. Więc i ja zapisałam. Mam nadzieje że będzie dobrze :) www.akadero.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Bajeczkę. Bardzo dobra placówka. Psycholog oraz logopeda dostępni są prawie codziennie, co jest bardzo wygodne. Są też zajęcia wspomagające integrację sensoryczną oraz koordynację ruchową. Smaczne jedzenie i dobra opieka, trudno znaleźć tak dobre miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam przedszkole integracyjne Bajeczka. Mają bardzo fajny program. Prowadzą Cook Club czyli Klub małego kucharza w języku polskim i angielskim. Dzieci same podejmują decyzje dotyczące gotowania. :-) Robią listę zakupów a następnie z idą na pobliski bazar do już zaprzyjaźnionych sprzedawców zakupić potrzebne produkty. Dzieci wybierają produkty i płacą za nie. Super zabawa i nauka w jednym. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre przedszkole prywatne w Warszawie? A słyszałaś o Akademii Rozwoju Malucha? Moja Sylwia tam chodzi i szybko polubiła to miejsce, lubi tam spędzać czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do http://przedszkole-promyk.pl i jestem spokojna bo znam wszystkie opiekunki i wiem że mają dobre podejście do maluchów, a zaufanie jest dla mnie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my dowozimy córę do Piaseczna, tam mieszkalismy i zapisaliśmy ją do prywatnego wówczas przedszkola Ala i Kot. Dziś to państwowe przedszkole, godne polecenia. Bogaty program zajęć dodatkowych, pomagają rozwiajać dziecka pasje, uczą samodzielności, super kadra. Dla mnie ekstra http://www.alaikot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolla
Mieszkamy na Tarchominie i nasz synek chodzi do Krasnoludków na Nowodworską, moim zdaniem trafiliśmy super z przedszkolem, atmosfera jest rewelacyjna, dużo zajęć dodatkowych, mega fajny plac zabaw, swoja kuchnia a przede wszystkim super dzieciaki i super panie, bez których to pewni by się nie udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za dobrym przedszkolem to skontaktujcie się z www.przedszkole-promyk.pl Moje dziecko tam chodzi i jest bardzo zadowolone. Przedszkole to znajduje się w Warszawskiej dzielnicy Włochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikka

Z Warszawy może wam się spodobać przedszkole na Mokotowie Raz Dwa Trzy My. Bardzo dobry program, fajne opiekunki, nauka angielskiego i hiszpańskiego w formie zabawy, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, ogółem nastawienie na indywidualność dziecka. Naprawdę fajne przedszkole, moja córeczka chodzi tam drugi rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×