Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalkalalka

Co, gdzie i jak?

Polecane posty

No właśnie:-) Podyskutujmy tutaj sobie na ten temat :-) Co, czyli jakie kosmetyki do pielęgnacji włosów kupujecie, jakich używacie i jakie sobie chwalicie? Gdzie, czyli gdzie takie kosmetyki kupujecie: w grę wchodzi wasz salon fryzjerski, profesjonalny sklep fryzjerski, na miejscu lub online, czy może pobliska drogeria? Jak, czyli zamawiacie je przez Internet czy może kupujecie w tradycyjny sposób? Stawiacie na jakość, czy na cenę? Przywiązujecie się do jednej marki, czy lubicie eksperymenty? :-) Piszcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie to bywa. Używam farby, którą jedynie można dostać w kilku aptekach. Szampon przeważnie kupuje w drogerii lub w supermarkecie jeśli akurat jest. Kiedyś częściej korzystałam z lokalnej hurtowni fryzjerskiej, niestety asortyment bardzo się pogorszył. Fajne i ciekawe promocje są przez internet, tylko trzeba dobrze trafić i wiedzieć czego się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji włosów zazwyczaj kupuje je w drogerii. Mam swoje sprawdzone. Są to raczej kosmetyki nawilżające do suchych i zniszczonych włosów. Ponieważ często farbuje i prostuje muszę je odżywiać żeby jakoś wyglądały. Dal mnie liczy się jakość, a nie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jakie kosmetyki do włosów? Nad zwyczajniej w świecie, kupuję szampony z odżywką taką 2 w 1 . Nie kupuję tego osobno , bo jest to dla mnie niewygodne . Ja kosmetyki do pielęgnacji włosów kupuję w popularnych drogeriach .Tam często są przynajmniej jakieś przeceny . A co do ceny ? z tą jakością czasem jest tak ,że nie idzie ona w parze z ceną czyli im wyższa cena tym lepszy produkt . Prawda jest taka ,że wszystkiego trzeba wypróbować na sobie , bo może się okazać ,że dany szampon który posiada najprostszy skład jest dobry dla naszych włosów jak i skóry głowy , i w dodatku jest w rozsądnej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykle z braku czasu kupuję kosmetyki do włosów w pobliskiej drogerii. Czasem jak coś fajnego znajdę to zamawiam z katalogów. Droższe rzeczy natomiast zwykle zamawiam przez internet, tutaj: http://lapuella.pl/, bo tam z reguły są niższe ceny nawet po doliczeniu przesyłki. Wszystko zależy od tego czego akurat w danej chwili potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że stawiacie na drogerie:-) dobry wybór, ekonomiczny, ale to troszkę opcja dla leniuchów, łącznie z doborem szamponu i odżywki:-) Nie kupujecie w salonach fryzjerskich? Może to i dobrze - ja kiedyś kupowałam i płaciłam chyba 300% ceny, bo za poradę też liczyli sobie słono... ((( a co z Internetem? Może tam warto zerknąć? Zapytać najpierw w salonie o darmową poradę, a potem zamówić taki produkt w sieci? :-) Sprytnie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kosmetyczką i zaopatruję się w hurtowniach. Nie wyobrażam sobie, zebym mogła kupować kosmetyki w zwykłych drogeriach. Ostatnio znalazłam nowego dostawcę złota kosmetycznego, firmę http://www.edan.krakow.pl/. Będę wprowadzać nowe zabiegi z jego użyciem - maski na twarz, zabiegi rewitalizujące na ciało itd. Trzeba się rozwijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×