Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie pojechać w Sudety

Polecane posty

Gość gość

Mieszkamy we Wrocku,. Planujemy tygodniowy urlop z początkiem sierpnia. Zastanawiamy się gdzie go spędzić i doszliśmy do wniosku, że jeździmy nad morze, za granicę a tak naprawdę nie znamy własnego regionu. Dlatego wybór padł na Sudety. Będę wdzięczna za wszelkie praktyczne informacje - czyli co zwiedzić, gdzie pojechać, gdzie jeść i nocować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Kotlinę Kłodzką. Malownicze miejsce. Jeżeli lubicie spacerować, to tam na brak tras nie powinniście narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naaomi
Sudety fajny region. Polecam odwiedzić sztolnie kompleksu Riese. Warto sprawdzić szlaki Gór Stołowych, Zamek Książ. Sama Kotlina Kłodzka to to kilka dni zwiedzania. Jeżeli nie macie jeszcze noclegu to polecam gościniec Pod Zielonym Jajem: http://www.noclegownia.pl/noclegi/pod-zielonym-jajem klimatyczne miejsce. Fajna okolica, dobra baza noclegowa. Typowa agroturystyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dziecka jeżdżę w Karkonosze /mam 700km/ i nigdy mi się nie znudziło. Jeżdżę do Karpacza albo Szklarskiej Poręby jako baza wypadowa i kilka dni łazimy po górach, kilka kolejnych gdzieś wyjeżdżamy - Czechy, Chojnik, Cieplice... Kiedyś jeździłam co roku - raz zimą a w kolejnym roku latem, ale nie byłam już 3 lata i nie mogę się doczekać wyjazdu - już za 2 tygodnie. Nie wiem czy interesuje Cię Karpacz/Szklarska Poręba? i okolice czy raczej chodzi Ci o mniej znane miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cz
Może Szklarska Poręba albo Świeradów Zdrój? Bardzo malownicza okolica :) Dużo fajnych i tanich noclegów. Można skorzystać np. z tego co oferuje bookapart.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Sudetach polecam szczególnie Kotlinę Kłodzką - jest tu świetny ośrodek narciarski Czarna Góra i mnóstwo innych atrakcji. Tutaj http://www.domeksudety.pl można sobie zarezerwować przytulne domki w tej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zaglądnąć na portal www.agroturysta.org jest tam wiele ciekawych ofert spędzenia czynnie czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli w te okolice to tylko wycieczki po Karkonoszach a najlepiej wybrać się na taką wycieczkę z przewodnikiem po Sudetach z www.wiktoriaponiatowska.pl. Mamy gwarancję, że będzie to niezapomniana wycieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes399

Byliśmy w tym roku z narzeczonym i było super. Pierwszy raz byłam w górach i szczerze to się zakochałam. Nie tylko piękne widoki, ale i o wiele przyjemniejsze powietrze niż w mieście. Spaliśmy w hotelu Zieleniec. Dobra cena, lokalizacja i obsługa. Same w sobie pokoje czyste i schludnie urządzone. Polecam www.hotelzieleniec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Malowniczą i bardzo spokojną miejscowością w Sudetach jest Stronie Śląskie. Znajdziecie tam świetny hotel www.hotelikoranski.pl Hotel położony jest w bardzo malowniczej okolicy i ma całkiem niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoghor

Ja w zeszłym roku zatrzymałem się w Stroniu Śląskim. Jest to malownicza i warta odwiedzenia miejscowość. My zatrzymaliśmy się w hotelu www.hotelikoranski.pl Mają tam świetne podejście do każdego klienta i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Sudetach jest dużo fajnych miejsc i tras turystycznych. Dużo informacji można znalezc na tej stronie poswieconej gorskim wycieczkom:

https://gorskim-szlakiem.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×