Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zdecydowalibyscie sie na operacje nosa na moim miejscu??

Polecane posty

Gość gość

Pozniej jak bede miała taka mozliwość wkleje fotke, ale narazie opisze go mniej wiecej. Nos jest nie taki duzy ma dokładnie 4,3 cm długości, jest dośc wąski, raczej prosty, ma bardzo nieduży garbek i jest lekko zadarty. Kazdy mi mówi ,że mam ładny nos kogo się pytam, a nawet kilka osob niepytanych mi to powiedziało. Ale idealny nie jest.. Robilibyscie operacje żeby był idealny tzn bez tego malutkiego garbka czy lepiej zostawic jak jest skoro jest w miare ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie pytasz ludzi czy masz ladny nos???? i sandrine wypad z ta reklama bo to juz jest nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro zreszta wkleje zdjecie nosa to sami ocenicie :) Bo tak z opisu to ciężko w sumie coś przedstawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wypełnienie nosa kwasem hialuronowym. jeśli jest ładny to operacja jest niekonieczna uwierz :) efekt utrzymuje sie do 2 lat. chcialam zdecydowac sie na kwas ale w moim przypadku lekarz mi to odradzil bo moj nos jest baaaardzo zadarty i dosc duzy :) czeka mnie operacja - ale moj nos to tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałabym całkiem ładny nos, ale niestety jest garbaty. Przeszkadza mi to, ale na operację nie mogę się zdecydować. Myślę, że taką decyzję musisz sama podjąć. To jest jakieś ryzyko i ból, no i kosztuje sporo. Jeżeli czujesz, że lepiej Ci będzie po operacji, to się zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jest w miare ok to tego nie rob, drobna niedoklonalosc to nic takiego, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądząc z opisu to fatalny masz ten kindżał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO " gość 2015.07.20 ty sie pytasz ludzi czy masz ladny nos???? i sandrine wypad z ta reklama bo to juz jest nudne" Dla Ciebie nudne, a dla osób, które mają małą wadę ciekawe. Nie każdy chce się kłaść pod skalpel. P.S. Należy skopiować link od http do html - wówczas wyskoczy wam bezpośrednia zakładka z galerią 17 pacjentek przed i po z 3-ch ujęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×