Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaciskanie ud

Polecane posty

Gość gość

Mam 15 lat. Od malego zaciskając uda czulam ogromna przyjemność. Od jakichs 3 lat wiem ze to jest masturbacja. Przed chwila, zupelnie przez przypadek trafilam na artykul o masturbacji poprzez zaciskaniu ud. Kobiety pisaly tam, ze dochodza do orgazmu tylko w ten sposób... Stosunek z mężczyzna nic nie daaje. Jestem dziewica i bardzo boje sie ze nie dojdę. Jedna kobieta miala doslownie ten sam problem co ja, tylko ona byla juz po stosunku. Napisala ze wyleczyla ona to w ten sposób ze po prostu przez dlugi czas sie nie maaturbowala. Bardzo sie boje, bo jak probuje masturbowac sie w inny sposób to nic nie daje. Co mam zrobić? To samo co ta dziewczyna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mogłabyś dać linka z tym artykułem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy chodzi Ci o to samo, ale ja prawdopodobnie tak mam. Mam to od dzieciństwa, nie od wieku dojrzewania. Siadanie na rogach łóżka, wkładanie sobie kołdry między nogi zaciskanie ud, minuta i dochodzę. Ogromna przyjemność jakiej seks mi nigdy nie sprawił. Orgazm pochwowy mam, ale trudno mi go opanować natomiast łechtaczkowego nie odczuwam w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak do konca.Chodzi o to gdy rozpoczniesz zycie seksualne powinnas przygotowac sie do tego podchodzac spokojnie i nie sugerowac sie tym.Przyszly twoj chlopak gdy bedzie wspolzyl z toba to oboje po mocnym prysznicu i zaczynac u ciebie od minetki a ty u niego od lodzika.Gdy dojdziecie w ten sposob do orgazmu to po ponad godzinie przy kolejnym seksie on bedzie mial drugi wytrysk pozniej i wtedy dojdziesz bez problemu do szczytowanie ,lecz psychicznie musisz sie nie nastawiac z gory ze nie bedziesz szczytowala.Duzo robi dluzsza gra wstepna i o tym powinnas porozmawiac by byl przygotowany do otwarcia ciebie sie przed nim.Oczywiscie zawsze mowic chlopakowi czy mas czy nie orgazm a nie go udawac jak robia to tepe dziewczyny i cierpia z tego powodu.U nas w zwiazku ja wiem o wszystkim o partnerze i on o mnie wie wszystko,bo jest nawet przy kazdy badaniu u ginekologa na fotelu wspieral porody.Jak mozna byc tak tepa i wstydzic sie swego partnera co wszystko widzial i o nas wie wszystko a calkiem obcego faceta ginekologa nie i stawiac go wyzej nisz najblizsza osobe ciemnota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×