Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Janicki

Wymiana walut ONLINE

Polecane posty

Gość Janicki

Wymiana walut ONLINE - tanio, szybko i bezpiecznie! Zapraszamy pod WWW.INTRANSFER24.COM Intransfer24 to międzynarodowa wymiana walut przez Internet. Szybkie, tanie i skuteczne narzędzie do wymiany i transferu pieniędzy pomiędzy swoimi rachunkami w 85 krajach na świecie. Koszyk aktualnych walut: GBP, EUR, NOK, CHF, CAD, USD i AUD. Z serwisu korzystać mogą zarówno firmy, jak i osoby fizyczne. Chcesz szybko i bezpiecznie wymienić walutę? – to rozwiązanie dla Ciebie! Zapraszamy pod www.intransfer24.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika654
Ja mam swój sprawdzony kantor wymieniaj.pl i korzystam tylko z ich usług. Szybko ci wymienią pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek01
Ja też tylko wymieniaj.pl. Mam kredyt we frankach, więc regularnie potrzebuje tej waluty. Nawet można zrobić u nich stałe zlecenie, także już w ogóle super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaPot
Tak mówicie, że wymieniaj.pl? Zaraz spojrzę na ich stronkę. Od znajomych tez słyszałam, że są fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fik
Mają niskie kursy, a to się najbardziej liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek01
Dokładnie, poza tym to firma z doświadczeniem, a wiadomo, że tacy zawsze są bardziej wiarygodni. Dlatego jak dla mnie tylko wymieniaj.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałem Pewnemu Kantorowi i się nie zawiodłem. Najlepszy spread i najkorzystniejsze warunki na rynku ma Pewny Kantor. Korzystam z jego usług już któryś raz z kolei i za każdym razem na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość567
Zdecydowanie wymieniaj.pl są najlepsi. Nikt mnie już nie namówi do zmiany kantoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J****i spamerzy,.zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek65
Podzielenie się doświadczeniami nie zawsze oznacza spam. Sam się nie raz sparzyłem, dlatego uważam, że warto polecić dobry kantor i oszczędzić tego innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiszbinka1234
Faktycznie, przez internet najwygodniej wymienia się pieniądze. Szczerze mówiąc to teraz nawet nie kojarzę, gdzie jest najbliższy kantor w mojej okolicy. Wolę wszystko załatwiać w sieci :) Jeśli chodzi o kantory internetowe, to faktycznie sporo tego jest. Zanim się na jakiś zdecydujemy, najlepiej sprawdzić opinie na jego temat w sieci. Z tego co kojarzę, sporo pochwał zbiera np. Ergokantor.pl . Jeśli ktoś w najbliższym czasie będzie wymieniał pieniądze w sieci, na pewno warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooopa
Dobry i sprawdzony kantor to wymieniaj.pl Na dodatek mają teraz posezonową wyprzedaż, jakieś rabaty. Opłaca się, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloki
Też korzystałam z tego kantoru Wymieniaj i przyznam, że jest dobry. Kursy mają korzystne, więc śmiało możesz tam wymienić pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliszpak
wymieniaj.pl Sam korzystam i wiem, że nie zawiedziecie się na tym kantorze, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjemniaczekk
Ja tam korzystam z wymieniaj.pl od dawna i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczektoto
No z wymieniaj.pl sam korzystam, sprawdzałem kilka innych dla porównania i ten kantor najbardziej mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaczek
Jak dla mnie nie ma lepszego kantoru internetowego jak wymieniaj.pl, nie znalazłam lepszej oferty, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga3232
Ja polecam wymieniaj.pl bardzo bezpieczny portal do wymiany walut. Fajne ceny i błyskawiczne przelewy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadek matejko
Też polecam wymieniaj.pl Sprawna wymiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryczka12
Dla mnie to najwygodniejsze rozwiązanie, od dawno korzystam z wymieniaj.pl i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobiejka
Fajne kursy mają w kantorze wymieniaj.pl Ostatnio udało mi się dużo zaoszczędzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniek78
Jak wymieniać waluty to tylko w wymieniaj.pl całkowicie bezpiecznie i szybko. Od dawna u nich wymieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×