Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 testy pozytywne a objawow ciazy zero..mialyscie tak?

Polecane posty

Gość gość

Pierwszy wykonalam wczoraj o 14 i dwie krechy od strzala, ta druga bledsza, drugi za 20 min po 1szym i od strzala dwie tluste krechy, trzeci wykonalam wieczorem i druga kreska ciut bledsza od tej kontrolnej. A dzis rano kolejny i dwie kreski.A objawow ciazy totalnie zadnych, testy zrobilam bo dzien przed okresem czyli przedwczoraj mialam na bieliznie malenska plamke z krwi- myslalam ze okres sie zaczal ale okresu ni hu hu do dzis. I teraz mam mnostwo obaw czy to ciaza, jesli tak to czy sie utrzyma, czy dam rade-mam 22 lata, jak zareaguja bliscy, a z drugiej strony nie dociera to do mnie. Ciagle mam obawy ze to moze nie to bo sie nqczytalam o kobietach co mialy pozytywne testy, mialy nawet objawy a ciazy nie bylo.a ja nie mam zadnych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość jakichkolwiek objawów pojawia się około 5-6 tygodnia ciąży i później. Wszystko przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno ciąża. Objawów na początku może nie być. Ja obecnie jestem w 9 tc a objawy zaczęły się pojawiać końcem 6 tc. Od 7 mdłości a od 8 wymioty. Jak masz jak to wrzuć zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wcześnie na jakiekolwiek objawy poza paskami na teście. Tak więc zrób sobie (dla potwierdzenia) test z krwi i będziesz wiedzieć wszystko. Przy wyniku pozytywnym umów się do lekarza (około 2 tyg po terminie spodziewanej miesiączki), wtedy lekarz powinien już coś widzieć. Poza tym zleci Ci różne badania, które warto zrobić przed ciążą. Zacznij też brać kwas foliowy, bo jest niezbędny do rozwoju dziecka. A co do objawów, jeszcze jeden komentarz ode mnie: w ogóle się nie sugeruj wypowiedziami na forach o objawach, bo tutaj to zdecydowana większość ma objawy ciąży zaraz po stosunku;) A prawda jest taka, że objawy na ogół występują nieco później o ile w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie naczytalam sie na tych forach :) ze objawow kupa a ja nie mam zadnych, juz zaczelam sobie wkrecac ze to moze rak albo cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie nie mam teraz jak wrzucic, moze jutro tu wrzuce ale krechy sa wyrazne widoczne jak fix, a ta dzisiejsza krecha to byla wyrazniejsza od tej kontrolnej. Okres spoznia mi sie dopiero 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam zadnych objawów do 6miesiąca, aż brzuch zaczął przeszkadzac. Nie tyleprzeszkadzac co sie powiększył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sobie nie wkręcasz, testy są wiarygodne, brak miesiączki również. Na forum większość spraw działa odwrotnie, bo tu pełno nawiedzonych staraczek, które dopatrują się objawów we wszystkim. Co do maleńkiej plamki krwi: może być to plamienie implantacyjne, ale warto iść do lekarza, żeby sprawdził czy nie masz np. jakiegoś wynaczynienia (które może plamić/krwawić). W razie czego zaleci leki i każe więcej odpoczywać. Nie martw się na zapas, bo spora część kobiet ma jakieś plamienia na początku ciąży, a potem wszystko jest ok. No i gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie miałam żadnych objawów a na teście wyszły dwie krechy, dopiero jakieś dwa tygodnie po spodziewanym terminie okresu chciało mi się cały czas spać i właściwie do teraz (25tc) jest to mój jedyny objaw ciąży :) oczywiście obok rosnącego brzuhca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w szóstym miesiącu ciąży. Na początku nie miałam żadnych objawów, potem na krótko pojawiła się senność, zgaga, i bolesność piersi. Ale to dopiero ok. 5 tygodnia i w większości minęło ok. 9-10. W tej chwili głównym objawem jest brzuch. Ze dwa razy w ciągu całej ciąży zrobiło mi się niedobrze. Objawy nie są obowiązkowe, a często są niezbyt zauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnlyDreams
nooo.. ja tez nie mialam zadnych objawow na poczatku, pojawily sie lekkie mdlosci u mnie w 6 tygodniu i wiesz co? teraz jestem w 30 tygodniu i tak jak mnie zaczelo mulic w 6, zaczelam wymiotywac od 9tego, tak trzyma mnie do tej pory. Do tego doszla zgaga, bol plecow - przeszlam 2 razy zapalenie ucha ( miesiac przesiedzialam z bolem ) i grypa sie przyplatala. o o Ciesz sie, ze nie masz objawow - ja na poczatku spanikowalam, ze nic nie czuje, ze to, ze tamto i prosze - oberwalam niezle ;) juz wiem, ze kibelek calowac bede do konca ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z natury pesymistka...i mimo dwoch kresek dalej czarnowidze, ze moze lekarz nic nie znajdzie, albo ze to rak itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge zaczac lykac kwas foliowy czy bez sensu? Za tydzien w piatek wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas foliowy najlepiej zacząć brać już przed planowaną ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam potwierdzone usg, i nie mogłam uwierzyć że jestem w ciąży, nieplanowana mimo zabezpieczenia, bo nie miałam żadnych objawów prócz 5 dniowego opóźnienia@ , objawy przyszły na początku 7 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie planowalam, dla mnie to totalny szok. Nie spodziewalam sie wiec jak moglam brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mialam zadnych objawow od poczatku do konca ciazy. zadnych mdlosci, zachcianek, zgagi itp. tylko brzuch rosl, a potem w tym brzuchu zamieszkal *****iwy szczurek :P. zazdroszcze! najlepsze co mnie w zyciu spotkalo to moj maly Filip z konopii ;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony sie ciesze a z drugiej boje. Rozne glupie watpliwosci. Zawsze tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zawsze :p ja starałam się 4 Lata i to było spełnieniem największego marzenia. Ale wątpliwości są normalne. Po urodzeniu Twojej życie nigdy nie będzie takie samo ;) Zależy jak to rozegrasz, jakiego masz partnera, sytuację, rodziców. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziekuje zeby nie zapeszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rób kolejnego testu. Powinnaś wykonać test z krwi beta HCG w poradni, szpitalu albo klinice. Nie musisz być na czczo. Test kosztuje jakieś grosze. Test z krwi jest najbardziej wiarygodny i daje pewność czy jesteś w ciąży czy nie. Tutaj masz normy beta HCG http://www.witajmaluszku.pl/stwierdzenie-ciazy-normy-beta-hch/ Info o tym jak reaguje organizm gdybyś była w ciąży znalazłam na http://www.witajmaluszku.pl/rozpoznanie-ciazy/ Sama ostatnio z tego czerpałam wiedzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim pierwszym objawem było zatrzymanie miesiączki i tyle, długo długo nic.Ani razu nie wymiotowałam.Jestem w 6miesiącu i do tej pory tylko zgaga częstomocz i zmęczenie od czasu do czasu więc nie każda ciąża jest męczarnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze są chyba wątpliwości.Ja ciąże planowałam a w 2-3 miesiącu to ryczałam że po co mi to :P hormony strasznie na mnie działały.Teraz też jestem pod ich wpływem i bardzo szybko puszczają mi nerwy.Ciąża to najwspanialszy czas dla każdej normalnej kobiety :) bo są wyjątki.Teraz to tylko latam i kupuje ciuszki, smoczki itp więc wątpliwości mijają i z tygodnia na tydzień większa radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze siedze jak na szpilkach, w poniedzialek planuje isc na to beta hcg. Bo w weekend raczej nie ribia. Ale po przeanalizowaniu sytuacji, stwierdzam ze moze jednak to ciaza bo cykle mam 26-27 dniowe, raz od dzwonu sie przesunie cos tam o pare dni. A w czerwcu dostalam okres 18 nastego a jakos krotko po okresie 26 czy 27 uprawialam seks do konca z moim partnerem. No ale moj pesymizm podsuwa czarne scenariusze, ze torbiel, ze zaburzenia hormonalne ze tarczyca, albo rak albo cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robią w laboratoriach przyszpitalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W weekend tez?:) to super :) pytanie czy na taki test musze isc rano? Bo dzis pracuje do 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wczoraj u ginekoliga :) wyglada na wczesna ciaze tak powiedziala doktorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie kilka dni po planowanej miesiaczce lekarz kazal zrobic bete bo trudno bylo stwierdzic czy to ciaza czy cos innego bo pecherzyk byl ale serce jeszcze nie bilo, dopiero okolo 6 tygodnia wypisal mi karte ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×