Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zawsze pękam przy stosunku...

Polecane posty

Gość gość

Miałam już 3 partnerów, teraz jestem z tym 3. Za każdym razem gdy się kochamy pękam przy stosunku. W tym miejscu między pochwą a o***tem. Potem boli bardzo, muszę odczekać kilka dni zanim znowu pójdziemy do łóżka, wiem że mojemu facetowi to przeszkadza choć nigdy mi tego nie powiedział... Wcale nie musi to być jakiś ostry seks, nawet gdy jesteśmy zmęczeni i kochamy się delikatnie i powoli to i tak mam obrażenia :( Ponadto za każdym razem gdy we mnie wchodzi, odczuwam ból i ciasność prawie jak za 1szym razem. No boli jak cholera :( Zawsze dbamy o odpowiednie nawilżenie, mam zawsze sporo śluzu mimo brania tabletek anty. Czasami używamy nawet lubrykantu. I wcale nie jest lepiej :( Co mam zrobić? Jak pierwszy raz kochałam się z moim obecnym chłopakiem to stwierdził że gdybym mu kiedyś nie powiedziała, że miałam już 2 partnerów to byłby pewien że jestem dziewicą, tak byłam ciasna. Śmiać mi się chce gdy widzę komentarze, że każda kobieta- nie-dziewica to "wiadro".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc powod ze nie ma gry wstepnej i biora Cie Skarbie na sucho wtedy nie ma poslizgu i Cie rozrywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze robimy długą grę wstępną. Poza tym mój facet nie ma jakiegoś bardzo dużego penisa, tylko takiego przeciętnych rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam, czasem tak mocno mi pęknie że krew mi dłuższy czas leci... ale teraz jakoś się do tego przyzwyczaiłam przez co boli mnie tylko tego dnia w którym się kochaliśmy i a drugi dzień, otem lekko boli na początku stosunku (troche jakby mnie znów rozdziewiczał) więc zaczynamy powoli gdy jestem już w 1000% gotowa i mokra, ale używamy również żelu żeby było lepiej, potem po jakiś 5 min przestaje czuć jakikolwiek ból i normalnie nawet na ostro się kochamy ;) x myślę że musisz być bardzo ciasna tak samo jak ja i poprostu zbyt spory penis i bedzię cię przerywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to na co czekasz, idz do ginekologa zamiast sie radzic internetu. Samo nie przejdzie, to juz wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co zrobi jej ginekolog?? rozetnie piczke? rozepcha sztucznym penisem? mysle ze dziewczyna chce sie po prostu poradzic bo moze ktos juz tez tak mial i z czasem mu przeszlo albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie znalazłam temat na swój problem Ja nie pękam, tylko mnie boli właśnie w tym miejscu między pochwą a o***tem ;/ prawie zawsze w trakcie i po, bardziej lub mniej i czasami kropelka krwi się pojawi, nie wiem co mam z tym zrobić ;/ staram się dbać o nawilżenie ale i tak boli ;/ może ktoś coś poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×