Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Koke czego sie boisz?

Polecane posty

Gość gość
Do Ciebie nie mówię --- to nie Ty prosiłaś o usunięcie kontaSiedź cicho i nie bulgocz---takie jak Ty nigdy nie odchodzą z forume

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie klata i jaja kokosa?Dajta link:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo czy Kokej jest oranżadą czy to podeszwa ale zdjęcie jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcie jest fotomontażem. Łatwo coś takie zrobić. Zamazane nienaturalne cienie. Chłopak na zdjęciu nie ma klatki to nie pasuje do faceta który ćwiczył jak opisywał Koke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak smutne że koke wydawał się spoko gościem a okazał internetowym onanistą.Zdjęcie nie jest fotomontażem, znam się na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udowodnij że nie jest. Akurat zajmuję się fotografią jestem z zawodu fotograf i te cienie nie są naturalne. Jak już mówiłam sylwetka nie pasuje do tego co opisywał Koke . Chłopak na zdjęciu nie jest wysportowany nie ma klatki bicepsa. Mój chłopak też trenuje podobnie jak pisał Koke i wygląda zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke, daj spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie fotomontaż.Zdjęcie robione z dołu więc sylwetka poddana jest tzw rybiemu oku przez co góra wydaje się mniejsza.Zdjęcie jest integralną całością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przekonuje mnie to. Rybie oko jest rodzajem obiektywu wątpię aby telefon komórkowy dość przeciętny robił takie zdjęcia. Spójrz na cienie w okolicach brzucha widać że są nienaturalne. Zajmuje się tym zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdjęcie jest autentyczne zrobione samsungiem galaxy grand prime 29 września o 20.50 wielcy Panowie fotografowie zapodaj nie ukrywa szczegółów uploadowanych zdjęć styknie ściągnąć i sprawdzić oj dzieci dzieci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybie oko charakteryzuje się uwidocznionym środkiem zdjęcia. Więc gdyby to było zdjęcie z tym efektem środek byłby uwidoczniony. Tak nie jest. http://www.optyczne.pl/66-s%C5%82ownik-Rybie_oko.html Takie obiektywy posiadają zaawansowane konstrukcje a nie tańszy smartfon którym było zrobione to zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra rada jest taka> uważajcie z kim wymieniacie się zdjęciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galaxy grand prime kosztuje 600zł. Taki smartfon w życiu nie zrobi efektu rybiego oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokej, daj już spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na twoje nieszczęście nie jestem Koke ani nie należę do tego świata zabrałam głos w sprawie w której się znam. To publiczne forum i każdy ma prawo napisać a za kogo mnie masz to twoja sprawa. Ja nie mam kłopotów z tożsamością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakiej części jest fotomontażem?Nawet laik widzi ze góra jest prawdziwa, pasuje idealnie do ścian.Co najwyżej ktoś coś przekombinował u dołu ale nie zmienia to faktu że to Koke. I jego jeden z Samsungów;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góra jest prawdziwa widać tam gołym okiem że chłopak nie jest wysportowany. Nie ma tam żadnego rybiego efektu jest efekt braku klatki. Potwierdzasz, że u dołu przy zdjęciu było coś robione.. Przecież widać to gołym okiem. Zatem wiarygodność zdjęcia jest żadna. Tak samo można powiedzięc że pierwszy lepszy użytkownik zrobił sobie zdjęcie i wrzucił jako zdjęcie znanego użytkownika. To nie jest w porżadku. Pewnie gdyby sprawa dotyczyła ciebie tak ochoczo byś tego nie komentował/komentowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To łazienka Kokusia , poznaję po kafelkach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00,21 Dokładnie , szkoda ale to forum erotyczne i wymiana fotek kwitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem sobie Ciebie wyobrazić na deskorolce i w bluzie...gdzież Twój garniturek i koszulki polo?usmiech.gif xxxx slodko winna po prostu brak ci wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke rżnął z innymi kolesiami spragnionablondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodko Winna ma wyobraźnię.Uśmierciła przecież samą siebie i jako przyjaciółka Agnieszka informowała o swoim zgonie całe forum A potem jak gdyby nigdy nic pisała jako Chcę tylko Ciebie:):D Koke ? Jeśli już dajesz laskom jaja i klatę zmień miejscówkę , bo tu jeszcze niejedno wypłynie i porównają:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zdjęcie to Koke. Zamazał tylko kafelki bo są granatowe.:-D Daj spokój z tą samoobroną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ma rzeźbić klatkę jak od rana do nocy grzeje neta na kafe pod kilkoma nickami. U Ciotek pisał wczoraj bo pojawiła się Factura Kusza i wyczuł swieże mięsko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm Mój mężczyzna ma podobną posturę , no moze szerszy w barkach potwierdzam jest w co ząbki wgryzc :) no ale mój to nie jest żaden Koke:D Czyli co? Wielu facetów może tak wyglądać. To tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłop z ogonem uciekający seksem przylazł :-D:-D twoj facet nie ma takiej klaty i nie będzie miał pierdoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×