Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monika746

Chyba zakochałam się w przyjacielu

Polecane posty

kilka lat temu będąc u babci poznałam chłopaka z Irlandii ale ma rodzinę tam gdzie ja więc w wakacje i święta sie widzimy. Rok temu napisałam do niego, chciałam odnowić kontakty i odnowiliśmy. Cały rok, codziennie pisaliśmy, prawie całe dnie, wiemy o sobie praktycznie wszystko. Wiem, że jest zakochany w jakiejś tam dziewczynie od niego, to najgorsze ale no cóż. Wysłaliśmy sobie listy, napisałam mu jakim jest dla mnie przyjacielem, że cieszę się ze niedługo wakacje i że dzięki niemu wierzę w przyjaźń damsko męską, a tu niespodzianka. Przyjechał w te wakacje, spotkaliśmy się ale tylko ze znajomymi i z moją kuzynką. Przytulał mnie, dawał buzi w policzek ale jej też eh. Nie wiem czy to miłość, czy zauroczenie ale nie mogę spać... Śni mi się ciągle, nawet przez chwilę nie potrafię o nim myśleć, ale najgorsze w tym jest to, że w ostatnich dniach zaczął zwracać uwagę tylko na moją kuzynkę, chodzili ciągle za rękę, przytulali się, nosił ją na rękach a ja tylko wtrącałam się w zdanie i przytulałam go na pożegnanie, powiedział jej że ma z******tą figurę, że jest najlepsza, że zrobi jej śniadanie do łóżka, to tak zabolało. Teraz jak napisał czy się z nim spotkam byłam taka chamska, ciężko mi na prawdę. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest oddalenie się od niego? Poczekanie aż wróci do Irlandii, nie pisanie jakiś czas a zobaczyć jak będzie w przyszłości? Nie chcę cierpieć, a w jej towarzystwie na pewno nie chcę się z nim spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×