Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK_1946

Wspolnota Polska Nocy Kupały 20.07.2015

Polecane posty

Zjawo, jedno nie wyklucza drugiego, nie bądź taka zasadnicza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna Mam niewdzieczna role zeby ci przypomniec ze wypowiedzi Nowego w Miescie ignorujemy. Dlaczego wytlumaczylem w tym wpisie WILK_1946 dziś @Giaa, Nocna A co tam Nocna mi polewacie:) Musze sie pilnowac bo wy dwie a ja jeden a jak mowi przyslowie "pijanego cnota sie nie trzyma" Wiec chetnie sie napi9je pod warunkiem ze zagwarantujecie mi z Giaa ze nie wykorzystacie mnie seksualnie w stanie upojenia alkoholowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że to co się wydarzy w Bienvenue à La Tentation Club libertin Lille, tam zostaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna 32 lata to jestes mloda kobieta:) Ja 43 lata juz skonczylem ale bardzo lubie swoj wiek i nie chialbym miec mniej byle tylko zdrowie dopisywalo tak jak dotychczas to najlepszy okres w moim zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna Zjawa A dlaczego mialabys sie mnie bac? Dlaczego chialas sie ze mna "zaprzyjaznic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariacie! Tequila! Lubisz koty? -pytanie bez autoryzacji- mozliwa odpowiedz? Za Nowego tez przepraszam, nie wiedzialam Jak tak dalej pojdzie, to ja tylko przepraszac bede:) A ja zabawic sie chcialam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Giaa Cytat "Wydaje mi się, że to co się wydarzy w Bienvenue à La Tentation Club libertin Lille, tam zostaje" Jesli to sie odnosilo do mojej prosby o zagwarantowanie mi ze mnie nie wykorzystacie po pijaku:) To slysze w tym filozofie "Ze w delegacji to nie zdrada":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna Nie ma za co przepraszac tylko przypomnialem taka moja niewdzieczna rola. Jak tequilla to ja prosze 2 x po 100 g:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj zjawa. Kiedyś byla Ciekawska i wirtualny ślub z Inessą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna Koty cenie za ich niezaleznosc ale znam ich biologie i wiem ze potrzebuja duzego obszaru lowieckiego jesli maja byc szczesliwe i zawsze zachowuja w relacjach z czlowiekiem pewien dystans. Dlatego ja jestem milosnikiem psow ale tych uzytkowych im bardziej zblizone do Wilka tym lepiej:) To moj docelowy pies:) Wilczak Czechoislowacki -mieszanka owczarka niemieckiego i wilka http://c.wrzuta.pl/wi10980/b45767220011d45649af7ccd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna Zdefiniuj co to znaczy dosc "otwarty zwiazek":) Ja to jestem straszna konserwa w zwiazku 100% wiernosci w realu i w necie:) Nie wybaczam ani nie oczekuje wybaczenia w kwestiach wiernosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Giaa " Bienvenue à La Tentation Club libertin Lille," wyjasnij mi o co chodzi? To jakis znany klub o specyficznych zasadach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z kotami taki kontakt, ze ciezko uwierzyc:) skopiowlam zdjecie psa, nie obrazisz sie.... ja chcialabym rodhesiana, ale mam taka kocice, ze jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WILK_  1946
suki i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem... e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a> Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WILK_   1946
nocna zjawa masz stworzyc Dom pelen Miłości być prawdziwa kaplanka domowego ogniska. To nie chodzi o to żebyś sprzątała czy gotowala osobiście będzie w domu tyle kasy ze możesz wziąć sobie kogos do pomocy bo przy dzieciakach a chce mieć przynajmniej trojke naprawde będziesz miała co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna Nie odpowiedzialas mi na 2 pytania 1. Definiacja "zwiazku dosc otwrtego 2. Dlaczego chcialas sie ze mna zaprzyjaznic Zaraz sobie podejrze rase tego psa ktorego bys chciala miec bo nie znam tej rasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nocna Doczytalem ze to psy mysliwskie kiedys wykorzystywane do polowan na lwy i potrzebuja twardej reki bo maja tendecje do prob dominowania Czujesz sie gotowa na takiego psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G RZ E G O RZ
W realu nie mam zbyt często do czynienia z takimi debilkami A gdyby ich tak poszczuć na siebie jak psy,ale byłoby śmiesznie. Ciekawe czy się pogryzą, menele często nawet zębów nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uuu Nocna wyruszyła w świat. Poznała dzis tyle ludzi, że chyba chlapiący na ściany pójdzie w dostawkę. Nocną kręci teraz: Funkcje Zony Wilka kazda rownie wazna. 1. Kochanka Masz byc namietna kochanka dla Wilka każdego dnia dawac mi odczuc ze mnie pozadasz i tylko mnie jak to zrobisz pozostawiam Twojej inwencji. Moje libido to 48 orgazmow na 28 dni wymagam pelnego zaspokojenia moich potrzeb i oferuje to samo. Chciałbym ze by Twoje libido nie było nisze niż 16 orgazmow na 28 dni wtedy będzie się nam najłatwiej dogadac. Wiez erotyczna jest dla mnie super wazna bez niej nie czuje się kochany i nie warto zaczynac bo i tak się nie uda. 2. Kaplanka domowego ogniska Masz stworzyc dom pelen miłości być prawdziwa kaplanka domowego ogniska. To nie chodzi o to żebyś sprzątała czy gotowala osobiście będzie w domu tyle kasy ze możesz wziąć sobie kogos do pomocy bo przy dzieciakach a chce mieć przynajmniej trojke naprawde będziesz miała co robic. 3. Matka  Masz być madra i czula Matka ale Synowie od 7 roku zycia przechodza pod moja opieke bo to Ja jestem odpowiedzialny za wychowanie ich na Odważnych Honorowych Gorali Dodatkowe wymmagania: Wiek ( liczy się ukończony nie rocznikowy) ; od 23 do 38 Gdyby nie twarde prawa biologi wpisałbym od 38 do 43 ale jak jestes starsza masz możliwości i czujesz się na silach urodzic 3 lub 4 dzieci to możemy rozmawiac zrobimy oboj***adania i zobaczymy jak jest. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilk a z takim pomarańczowym, zupełnie nowym Grzegorzem można rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Giaa Nie nie reagujemy na zadne wpisy zpomaranczy niewazne mile czy nie mile. Ale Grzegorz jak chce do nas dolaczyc i odpowiadaja mu zasady WPNK moze to zrobic wystarczy ze zapozna sie z zasadami przyjmie stalego nicka i avatar i juz moze uczestniczyc w WPNK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×