Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość  aldona

wiced weasel

Polecane posty

Gość gość  aldona

Bardzo mi się podobają takie stroje bikini. Ciekawa jestem czy ktoś ma takie i podzieli się opinią na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wicked?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aldona
tak zrobiłam błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajne - dla odważnych kobiet i dziewczyn. Bardzo wysoka jakość. W zależności od fasonu i rodzaju materiału są w przedziale który bym określiła - od odważne do skrajnie odważne. Ja mam komplet raczej w przedziale odważne. Krój majteczek - najbardziej zabudowane stringi, ale materiał prześwitujący, w dodatku nie tylko na mokro. Jak kupowałam (przez internet) nie do końca zdawałam sobie z tego sprawy. Ale się oswoiłam, jeździmy na pustawe plaże nad otwartym morzem, w kilkuosobowym towarzystwie utrzymującym się w takich klimatach. Bez tego raczej trudno byłoby czuć się swobodnie np grając w piłkę z innymi. Delikatny, ciniutki materiał (bez podszewki) bardzo dokładnie przylega do ciała i ujawnia wszelkie szczegóły, czyli nawet spokojne sutki prezentują swoje delikatne zgrubienia, nie mówiąc już o naprężonych - co oczywiście się musi też zdarzyć. Na dole niedyskretny camelek też uważny obserwator zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×