Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kml86

Poszukuję wspólniczki, produkcja sukienek

Polecane posty

Witam, Mam na imię Kamil, mam 29 lat. Poszukuję wspólniczki (najlepiej z Warszawy lub okolic) której pasją jest moda damska. Nasza działalność polegałaby na produkcji sukienek (głównie pod wesela i tym podobne okoliczności). Idealna wspólniczka powinna: - kochać modę - umieć projektować nowe kreacje i konstruować formy odzieżowe - dysponować wkładem finansowym do naszej spółki (wysokość do ustalenia) Jako wspólnik mogę zająć się: - obsługą prawną, księgową i marketingową naszej spółki - odbiorem towaru ze szwalni i wysyłką towaru do klienta (posiadam niewielkie pomieszczenia magazynowe) - budową sklepu internetowego i obsługą zamówień - pozyskiwaniem klientów biznesowych - wykonywaniem zdjęć produktów Posiadam też wkład finansowy i znam tanią i dobrą szwalnię. Ogólnie rzecz biorąc mam dużo różnych umiejętności które mogą się przydać i które obniżą koszty prowadzenia działalności, ale sam sobie z tym nie dam rady, dlatego szukam wspólniczki, która chciałaby zająć się wyłącznie modą, a działania "biznesowe" zostawić komuś innemu. Żeby dzisiaj przebić się ze swoją ofertą należy produkować towar piękny, tani i dobrej jakości, w związku z tym szukam osoby, która umie tworzyć formy odzieżowe, bo są to kolejne oszczędności. Chciałbym płacić jedynie za to co niezbędne, czyli materiały, dodatki i szycie. Jeśli nigdy nie prowadziłaś własnego biznesu, nie przejmuj się, wszystkim się zajmę i we wszystkim pomogę, ważne tylko abyś chciała zajmować się modą i umiała tworzyć formy (lub chciała się tego nauczyć, są odpowiednie kursy). Jeśli jesteś zainteresowana lub masz pytania, napisz na prv lub na produkcja.sukienek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×