Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zieloneoczka

Dlaczego raz kolega jest chamski raz miły dla mnie?

Polecane posty

Gość gość
A jesli do niego nie dotrze pomimo to to... trzeba go olac ;) Przeważnie facet powinien na poczatku starac sie najbardziej. Jeśli nawet na początku kiedy jeszcze nawet między wami nic nie ma on Cie chwilami olewa to ja tego nie widzę kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet gdy jest żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie z kolegą z pracy. Raz jest miły, pomaga we wszystkim, kulturalny aż za bardzo, a innym razem się nie odezwie głupim ''cześć''choćby i nawet nie popatrzy. I tak już od 4 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 98 procentach jest to albo inna kobieta i nie wie co zrobić albo sam nie wie czego chce,z różnych powodów. Nie są ważne, bo ty za niego jego strachów i problemów nie rozwiążesz. Nie sprawisz też żeby bardziej chciał i się zdecydował. Zajmij się sobą a nie facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Mam to samo z kolegą z pracy, jest opryskliwy i szorstki tylko w stosunku do mnie, do innych raczej nie. Ciągle łapie mnie za słowa, krytykuje, poprawia, nie zgadza się z tym co mówię. Parę razy miałam łzy w oczach jak mnie potraktował. Kiedy rozmawia z inną kolezanką jest mily , uśmiechnięty, żartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
9 minut temu, Gość Jaa napisał:

Mam to samo z kolegą z pracy, jest opryskliwy i szorstki tylko w stosunku do mnie, do innych raczej nie. Ciągle łapie mnie za słowa, krytykuje, poprawia, nie zgadza się z tym co mówię. Parę razy miałam łzy w oczach jak mnie potraktował. Kiedy rozmawia z inną kolezanką jest mily , uśmiechnięty, żartuje.

Na drugi raz jak będzie powtórka z rozrywki, to zapytaj się go wprost, co go uwiera 😂 Jezu! Jak wy się cackacie się z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet traktuje Cię jak śmiecia a ty nic z tym nie robisz. Olej go, traktuj jak powietrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjbbb
Dnia 27.04.2016 o 00:29, Gość gość napisał:

Bo się dajesz tak traktować , "plują na Ciebie a udajesz, że deszcz pada", skoro Cie olewał to po co z nim za chwilę flirtujesz? Może warto mu pokazać, że Ci takie zachowanie nie odpowiada i wtedy coś do niego dotrze

To chyba najlepsza odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie jest psychiczny, nie przejmuj się nim, olewaj, unikaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może jest toksycznym typem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×