Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fed2015

Remont salonu? o tak

Polecane posty

witajcie! jako, że lato to najlepszy czas na remonty postanowiliśmy i my coś zmienić w naszym mieszkaniu. Na pierwszy rzut poszedł salon, który jest niezwykle często użytkowany - uwielbiamy przyjmować duże ilosci gości. Oprócz pomalowania ścian i odnowienia podłogi zdecydowaliśmy się na wymianę mebli. Kupiliśmy nowy stół na 12 osób wraz z krzesełkami by wydzielić jadalnię ale też nowoczesne, meble z połyskiem. Zastanawiamy się jednak czy zamiast kanapy do oglądania telewizora nie lepiej wybrać jakieś wygodne fotele pikowane - jak myślicie - sprawdzą się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem fotele pikowane to ostatni krzyk mody ;) Jeśli ma być nowocześnie, to z pewnością dzięki tym fotelom będzie :) Sama ostatnio zastanawiałam się nad takimi, bo chciałam zmienić nieco wygląd swojego salonu. Gdzie kupujecie takie fotele? W internecie? Bo może też się skuszę ;) Oglądałam ostatnio w Ikei, ale wybór był naprawdę marny i nic nie pasowałoby do mojego pomieszczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci, że bardzo fajnie się to sprawdzi. Np na tej stronie: http://kdcmeble.com/pl/fotele/ są fajne fotele - może drogie, ale cholernie wygodne co warto dodać. Moja Siostra takie sobie kupiła do salonu naprawdę bardzo się to ciekawie prezentuję nie żałuję, że wydała tyle pieniędzy, bo jak po pracy przyjdzie zmęczona i jak usiądzie sobie na takim fotelu przed telewizorku to naprawdę super opcja mówi od razu jej się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego, jakie macie wnętrza i czy takie fotele będą stylem pasowały do salonu, bo one mają specyficzny wygląd i nadają specyficznego klimatu:-) Jeśli tak, to ok:-) A jeżeli dobierzecie do nich pikowaną sofę i pufy lub podnóżki – to będzie ostatni krzyk mody:-) i całość będzie wyglądała kompletnie i szykownie:-) i wygodnie, co najważniejsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a będą jakoś chociaż te fotele współgrać z wnętrzem albo z krzesłami przy tym stole. Moim zdaniem są dwie strefy tak jak mówisz ale nie powinny być od siebie jakoś mega oderwane. Muszą chociaż troszkę nawiązywać do siebie. Meble na połysk mam w pracy i wiem że sobie takich nie kupię. Taka moja dygresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy okazji ostatniego remontu przekonalam się jak wielka sila drzemie w detalach. Zdecydowalismy się wyłącznie na remont podlogi, m.in. montaz listew przypodłogowych z http://www.prestige-decor.pl/ Ku mojemu zdziwieniu mimo ze zmiana była niewielka, cale wnetrze zyskalo nowy charakter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel

Poszukuję jakiegos mało znanego oryginalnego Salonu Meblewego, polecacie jakis? Słyszalem dobre opinie o Kieleckiej Fabryce Mebli, co sądzicie 😉 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje jaki może być koszt remontu generalnego salonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remont generalny naszego mieszkania to spore wyzwanie. W pierwszej kolejności musimy sobie zdać sprawę z tego, że przy każdym budżecie jesteśmy w stanie znaleźć sensowne rozwiązania. Natomiast potrzebna będzie do tego inwestycja we własny czas jaki spędzimy na poszukiwaniach. W sumie to wiele inspiracji można znaleźć nawet w katalogach producentów mebli czy materiałów wykończeniowych. Poza tym mamy przecież największą bazę w postaci blogów internetowych. Nowocześniej urządzone wnętrze to także kilka aspektów bardziej technicznych. Warto zwrócić uwagę na takie detale jak chociażby poukrywanie niepotrzebnych kabli. Najlepszym tego przykładem jest sprzęt rtv gdzie znajdziemy je w nadmiarze. Przed remontem warto zastanowić się nad takim produktem jak kanał podtynkowy tv - https://e-media.com.pl/Kanal-telewizyjny-kablowy-p420 będący uniwersalnym rozwiązaniem tego odwiecznego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×